Son Dakika Haberleri: Açıkhava'da Megastar Fırtınası Devam Ediyor

Açıkhava'da Megastar Fırtınası Devam Ediyor

3 ay önce

Açıkhava'da dördüncü gecesinde Tarkan, klasikleşen pop şarkılarının yanı sıra "10" albümünden "Yolla", "Beni Çok Sev", "Çok Ağladım" ve "O Sevişmeler" gibi yeni şarkılarını da seslendirdi.

Açıkhava'da Megastar Fırtınası  Devam Ediyor, System.String[]

Megastar'ın eski ve yeni şarkılarının hep bir ağızdan söylendiği gecede  Tarkan'a davulda Volkan Öktem, bas gitarda Alp Ersönmez, akustik gitarda Ayhan Günyıl, klavyelerde Matthew Erdem ve Serhat Ersöz, perküsyonda  Mehmet Akatay, İsmail Darıcı ve Tunç Çakırgeri, vokallerde  Altay Oktar ve Murat Aziret eşlik etti.  Tarkan'ın orkestranın şefliğini ise elektro gitarıyla performans sergileyen Can Şengün yaptı.  Tarkan'ın sekiz konserlik Açıkhava konser serisinin sahne tasarımı Can Besbelli'ye ait.

Sekiz konserlik Açıkhava maratonunun dördüncü gecesinde Megastar'ı dinlemeye gelenler arasında  Pınar Sabancı, Neslihan Sabancı,  Pınar Boyvadaoğlu, Lerzan  Boyner, Engincan Ural, Melisa Ural, Selin Denizli-Abdullah Burnaz, Lal  Denizli,  Pınar Altuğ Atacan,  Ebru Cündübeyoğlu ve kızı,  Leman Halulu,  Selen Görgüzel, Çiğdem Kamer, Simay Kamer,  Sibel Bilgiç gibi ünlü isimler de vardı.

SEYİRCİ TARKAN'I, TARKAN SEYİRCİYİ BIRAKMIYOR

Tarkan, Atlantis Yapım ve Hitt Prodüksiyon organizasyonuyla gerçekleşecek konser serisi kapsamında 12,14,15  Eylül ve yoğun istek üzerine yeni eklenen 16  Eylül tarihinde de  Harbiye  Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenleri ile buluşacak.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Kuzey Kore'den Kaçan Kadın Askerden Şok Eden İtiraflar: Kadınlara Tecavüz Ediliyor Komşusuyla Yatakta Basan Oğlunu Öldüren Cani Anneye Tepki Yağdı: Sen de Vicdan Var mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 65 Yıl Sonra Yunanistan'ı Ziyaret Edecek İlk Cumhurbaşkanı Olacak