Son Dakika Haberleri: Acılı Anne, Düşen Helikopterde Şehit Olan Oğlunun Tabutunu Gözyaşları İçinde Taşıdı

Acılı Anne, Düşen Helikopterde Şehit Olan Oğlunun Tabutunu Gözyaşları İçinde Taşıdı

4 gün önce

İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Kara Pilot Yüzbaşı Ümit Özerli, İzmir'in Bergama ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı. Acılı anne, oğlunun tabutuna top arabasına kadar omuz verdi.

İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Kara Pilot Yüzbaşı Ümit Özerli, son yolculuğuna uğurlandı.

HELİKOPTER KAZASINDA ŞEHİT OLDU

İstanbul Çekmeköy'de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Kara Pilot Yüzbaşı Ümit Özerli, İzmir'in Bergama ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

ANNESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Şehit pilot Özerli'ye son yolculuğunda annesi Ayşe Özerli eşlik etti. Acılı anne oğlunun tabutuna top arabasına kadar omuz verdi.

Gözyaşları içinde oğlunun tabutunu sırtlayan anne Özerli'ye askerler eşlik etti. Anne Ayşe Özerli ile birlikte top arabasına kadar eşlik eden askerler de gözyaşlarını tutamadı.
Şehit Nişanlısının "Acı Çekiyorum" Deyip Kazandığı Tazminata Aileden Tepki: Oğlumu Tekrar Şehit Verdim Genç Kadın, Sokak Ortasında Erkek Arkadaşından Dayak Yedi! O Anlar Kamerada

Tanzim Satış Sonrası Fiyatı Düşmeyen Tek Sebze, Sivri Biber Oldu Diyanet, Sigarayla İlgili Tartışmalara Son Noktayı Koydu: Haram