Acıpayam'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Kömür Yardımına Başlandı - Son Dakika

Acıpayam'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Kömür Yardımına Başlandı

07.09.2012 13:40
Acıpayam'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Kömür Yardımına Başlandı, System.String[]

Acıpayam Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımına başlandı.

Acıpayam Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımına başlandı.

Acıpayam Kaymakamı Uğur Kalkar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kaymakamlık bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından önceden belirlenen yardıma muhtaç kişilere yönelik sürdürülen çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Bu kapsamda, ilçe merkezi ile belde ve köylerdeki yardıma muhtaç olduğu belirlenen bin aileye kömür yardımı yapılacağını kaydeden Kalkar, "Bugüne kadar 200 aileye toplamda 200 ton kömür dağıtımı yaptık. En kısa zamanda diğer ailelerimize de kömürlerini teslim edeceğiz" dedi.

Muhabir: Ramazan Alkan/ Mustafa Dermencioğlu

Yayıncı: Ufuk Kırabalı - DENİZLİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Acıpayam'da İhtiyaç Sahibi Ailelere Kömür Yardımına Başlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman'ın koronavirüs testi pozitif çıktı Hindistan'da koronavirüs yoğun bakımında doktorun dansı tepki çekti Yunanistan'dan 3 Avrupa ülkesine "Türkiye'ye silah satmayın" çağrısı Mersin Limanı'nda kağıt yüklü konteynırda yapılan aramada 220 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan çevirdi! Bölge her an kontrol altına alınabilir Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı