Acıpayam'da "Şiir Dinletisi" - Son Dakika

Acıpayam'da "Şiir Dinletisi"

Acıpayam Talip Özkan Konferans Salonunda, Acıpayam Bilge Deniz Eğitim ve Kültür Merkezi (BİLKEM) tarafından "Şiir Dinletisi" düzenlendi.

Acıpayam'da

Acıpayam Talip Özkan Konferans Salonunda, Acıpayam Bilge Deniz Eğitim ve Kültür Merkezi (BİLKEM) tarafından "Şiir Dinletisi" düzenlendi.

Gecede Yazar Barış Aydın, "Yorgun Eylül Düşleri" ve "Bir Başka Kadınlardı Onlar" adlı kitaplarından şiirlerini seslendirdi.

Şiir dinletisinin ardından konuşan BİLKEM Başkanı Devrim Sarısoy, bu tür etkinlikleri düzenlemekteki amaçlarının gençlerin yozlaşmasını önlemek ve gençliğin sosyal ve kültürel alandaki bilgilerini artırmak olduğunu ifade etti.

Acıpayam'ın kültüre ve sanata önem verdiğini belirten Sarısoy, bu tür etkinlikleri daha da artırmayı planladıklarını sözlerine ekledi.

Geceye Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, ADD Acıpayam Şube Başkanı İlhan Gümüş, BİLKEM Başkanı Devrim Sarısoy ve vatandaşlar katıldı.

- DENİZLİ

Haber Yayın Tarihi: 17.04.2011 21:24 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Acıpayam'da 'Şiir Dinletisi' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yolun karşısına geçmeye çalışırken otomobil çarpan yaya, metrelerce sürüklendi Cem Yılmaz'dan esprili koronavirüs aşısı açıklaması: Aşıyı ya Acun bulacak ya da Nusret Türkiye'ye rakip 6 ülke, Doğu Akdeniz Gaz Forumu'nun kuruluşu için imzaları attı WhatsApp'a "çoklu cihaz desteği" özelliği geliyor! Ekran görüntüleri de paylaşıldı Koronavirüsten vefat eden hastanın cenazesi defnedildikten sonra tabutu yakıldı Spor yorumcusu Evren Turhan, "Seninle aynı programa çıkmam" dediği Emre Bol'la aynı yayında yer aldı İtalya Futbol Federasyonu, kural ihlali nedeniyle Roma'yı 3-0 hükmen mağlup saydı Bursa'da HES kodu olmadan kamu binalarına ve AVM'lere girilemeyecek