Acıpayam Meslek Yüksekokulu 50 Öğrenciyle Eğitime Başlıyor - Son Dakika

Acıpayam Meslek Yüksekokulu 50 Öğrenciyle Eğitime Başlıyor

Acıpayam Kaymakamı Uğur Kalkar, Acıpayam Meslek Yüksekokulu'nun bu yıl 50 öğrenciyle eğitim öğretime başlayacağını bildirdi.

Acıpayam Meslek Yüksekokulu 50 Öğrenciyle Eğitime Başlıyor, System.String[]

Acıpayam Kaymakamı Uğur Kalkar, Acıpayam Meslek Yüksekokulu'nun bu yıl 50 öğrenciyle eğitim öğretime başlayacağını bildirdi.


Kalkar gazetecilere yaptığı açıklamada, "ÖSYM başkanlığı 29 Eylül 2011 tarihinde internet sitesinde ek yerleştirme kontenjanlarını açıkladı. Pamukkale Üniversitesi Acıpayam Meslek Yüksekokulu ek yerleştirme kılavuzunda, 'Süt ve Süt Ürünleri Teknolojisi' programı adı altında 50 kişilik kontenjanda yer alıyor" dedi.


Başvuruların, 3 Ekim-6 Ekim 2011 tarihleri arasında "www.osym.gov.tr" adresinden bireysel olarak ya da ÖSYM başvuru merkezlerinden yapılabileceğini ifade eden Kalkar, ayrıntıların ek yerleştirme kılavuzunda ve


"ww.pamukkale.edu.tr/acipayammyo" adresinden ulaşılabileceğini söyledi.


- DENİZLİ


Son Dakika

Seda Sayan, O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldı Şef Arda Türkmen, kendisinden 15 yaş küçük fenomen Melodi Erbirliler ile aşk yaşamaya başladı "New York'un yarısıyla yattım" demişti! Bebeğini emzirirken poz verdi Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisiyle olan fotoğrafını beğendi Acun Ilıcalı, uyarılara gülerek cevap veren Yunus Emre'ye sert çıktı: Böyle bir yarışmacıyı yarışmada görmek istemiyorum Program sunucusu By Kuş'tan Almanya'da Türk bayrağı resminin üzerinde kumar oynama skandalına tepki Müge Anlı oyuncu Sumru Yavrucuk'un köpeğini bulmak için harekete geçti Koronavirüs kapan çalışanı işten çıkardığı ileri sürülen Şahan Gökbakar, iddiaları yalanladı Kenan Doğulu, doğum gününü kutlayan eşi Beren Saat'in paylaşımını ne beğendi ne de yorum yaptı Şahan Gökbakar, güvenlik görevlisini koronavirüslü diye işten mi çıkardı? ABD'deki protestolara katılan ünlü şarkıcı, plastik mermiyle vuruldu Evlat acısı yaşayan Ebru Şallı, İstanbul'dan uzaklaşmaya karar verdi Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'la olan fotoğrafını paylaştı: Hep baş başa verelim biz seninle Acun Ilıcalı, uyarılarına gülerek karşılık veren Yunus Emre'yi oyundan ihraç etti Kenan Doğulu'nun yeni yaşını "Beceremediğimiz evlilik olsun" diyerek kutlayan Beren Saat'e tepki yağdı: Seviyor musun sövüyor musun belli değil