Açtırdığı Su Kuyusunda Toprak Altında Kalarak Can Verdi - Son Dakika

Açtırdığı Su Kuyusunda Toprak Altında Kalarak Can Verdi

28.06.2018 11:14
Açtırdığı Su Kuyusunda Toprak Altında Kalarak Can Verdi, System.String[]

Balıkesir’in Dursunbey İlçesi Demirciler Mahallesinde meydana gelen olayda, su aramak için kepçe ile kuyu kazdıran adam, kuyunun içinde iken toprak altında kalarak can verdi.

Balıkesir'in Dursunbey İlçesi Demirciler Mahallesinde meydana gelen olayda, su aramak için kepçe ile kuyu kazdıran adam, kuyunun içinde iken toprak altında kalarak can verdi.

Edinilen bilgiye göre Dursunbey'e bağlı Demirciler Mahallesi Mezar arkası bölgesinde meydana gelen olayda, Ahmet Özdemir(62) isimli şahıs tarlasında su arama çalışması başlattı.

Kiraladığı kepçe ile 3-4 metre civarında kuyu kazdıran Özdemir, çıkan suyu incelemek için kuyuya indi. Bu esnada başka bir bölgede çalışan kepçe operatörü geri döndüğünde Ahmet Özdemir'i göremeyince açılan kuyunun çöktüğünü fark etti. Durumu hemen Jandarma ve sağlık ekiplerine bildiren operatör, mahalle sakinlerinden de yardım istedi. Olay yerine gelen Jandarma şahsın toprak yığını altında kalarak can verdiğini tespit etti. Olay yerine gelen Dursunbey Cumhuriyet Savcısı yaptığı incelemenin ardından toprak altında kalan Özdemir, bulunduğu yerden çıkarıldı.

Şahsın cesedi Savcı tarafından yapılan ilk otopsinin ardından ayrıntılı otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu'a sevk edildi. Olayla ilgili inceleme Jandarma tarafından sürdürülüyor. - BALIKESİR

Açtırdığı Su Kuyusunda Toprak Altında Kalarak Can Verdi
Açtırdığı Su Kuyusunda Toprak Altında Kalarak Can Verdi
Açtırdığı Su Kuyusunda Toprak Altında Kalarak Can Verdi

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Açtırdığı Su Kuyusunda Toprak Altında Kalarak Can Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim
20:42