Acun Ilıcalı, çocukluk fotoğrafını paylaştı - Son Dakika

Acun Ilıcalı, çocukluk fotoğrafını paylaştı

16.04.2020 18:41

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından "Gerçek bir tbt" notuyla çocukluk fotoğrafını paylaştı. Acun Ilıcalı'nın takipçilerini geçmişe götüren paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

TV8 ve Acun Medya'nın patronu Acun Ilıcalı, koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçirdiğimiz şu günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü.

ÇOCUKLUK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından "Gerçek bir tbt" notuyla çocukluk fotoğrafını paylaştı. Ilıcalı'nın paylaşımına sadece yarım saatte 165 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

Ünlü şarkıcı Murat Boz'un da paylaşıma "Tbt'nin dibi" yorumunu yapması takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.

Acun Ilıcalı, çocukluk fotoğrafını paylaştı

Acun Ilıcalı, çocukluk fotoğrafını paylaştı

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı, çocukluk fotoğrafını paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Eski Survivor yarışmacısı Serkay Tütüncü'den Acun Ilıcalı'yı kızdıracak itiraf Eski Survivor yarışmacısı Serkay Tütüncü'den Acun Ilıcalı'yı kızdıracak itiraf Ünlü oyuncu Hazal Kaya, yaptığı radikal değişimi Instagram'dan paylaştı Ünlü oyuncu Hazal Kaya, yaptığı radikal değişimi Instagram'dan paylaştı Nehir kenarında uyuşturucu içip komaya girdiler: 1 ölü Nehir kenarında uyuşturucu içip komaya girdiler: 1 ölü Merak edilen Avrupa rotası belli oldu! İşte temsilcilerimizin oynayacağı elemeler Merak edilen Avrupa rotası belli oldu! İşte temsilcilerimizin oynayacağı elemeler İş arkadaşlarının ulaşamadığı vatandaş evinde ölü bulundu İş arkadaşlarının ulaşamadığı vatandaş evinde ölü bulundu Satın aldığı otomobillerini bir kere bile kullanmayan vatandaştan ilginç vasiyet: Ben ölünce çocuklarım da aynısını yapmazsa mezarıma gelmesinler Satın aldığı otomobillerini bir kere bile kullanmayan vatandaştan ilginç vasiyet: Ben ölünce çocuklarım da aynısını yapmazsa mezarıma gelmesinler Belirtisiz korona geçirdiğini düşünenlerle ilgili yeni araştırma! Anlaması çok basit Belirtisiz korona geçirdiğini düşünenlerle ilgili yeni araştırma! Anlaması çok basit Son Dakika: 40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenler aşılanmaya başlıyor Son Dakika: 40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenler aşılanmaya başlıyor
Advertisement