Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı'dan Murat Boz'a Büyük İddia: Yarışmacıyı Alırsan Seni Sırtımda Taşıyacağım

Acun Ilıcalı'dan Murat Boz'a Büyük İddia: Yarışmacıyı Alırsan Seni Sırtımda Taşıyacağım

5 ay önce

O Ses Türkiye yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümüne Murat Boz ve Acun Ilıcalı'nın iddiası damga vurdu. Ilıcalı, Boz'un sahnedeki yarışmacıyı ikna etmesi halinde onu sırtında taşıyacağını söyledi.

O Ses Türkiye'nin Pazar akşamı ekrana gelen yeni bölümünde Acun ve jürinin atışması herkesi güldürdü. O Ses Türkiye sahnesine çıkan Funda Göktaş'ı ikna çabalarına başlayan Murat Boz için Acun Ilıcalı "Eğer Funda'yı kendi takımına alabilirsen gerçek anlamda seni sırtımda taşıyacağım." dedi.

YARIŞMACIYI İKNA ETME ÇABALARI OLAY OLDU

Sahnede 'Benim Dünyam' şarkısını seslendiren ve sesiyle Seda Sayan ile birlikte Murat Boz'u döndüren Funda Göktaş, Acun Ilıcalı'nın ilginç bir iddia ortaya atmasına neden oldu.

"TAKIMINI ALABİLİRSEN SENİ SIRTIMDA TAŞIYACAĞIM"

Murat Boz'un sahnedeki yarışmacıyı kendi takımına dahil edemeyeceğini belirten Acun Ilıcalı, 'Eğer Funda Göktaş'ı kendi takımına almayı başarabilirsen seni sırtımda taşıyacağım' dedi.

YARIŞMACI TERS KÖŞE YAPTI

İkilinin bu iddiası sonrası Murat Boz yarışmacıyı alabilmek için her ne kadar çaba sarf etse de yarışmacının kararı O Ses Türkiye'ye Seda Sayan'la devam etmekten yana oldu. Funda Göktaş, yarışmaya Seda Sayan'ın takımında devam ederken iddiayı da Acun Ilıcalı kazanmış oldu.


YORUMLAR


İdrarını Yapamayan Vatandaşın Mesanesinden 522 Gramlık Tek Parça Taş Çıktı 78 Yaşındaki Kadının, Metroda Tekme Tokat Saldırıya Uğradığı Anlar Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı Çin Borsasından Bir Günde 1,6 Milyar Dolar Çıktı