Acun Ilıcalı'dan İddialı Çıkış: Dünyayı Ele Geçirmek Üzereyim - Son Dakika

Acun Ilıcalı'dan İddialı Çıkış: Dünyayı Ele Geçirmek Üzereyim

13.03.2018 13:43

Sahibi olduğu kanalda gelecek planlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, "Bana 1,5 yıl verin dünyayı ele geçirmek üzereyim" diyerek iddialı bir çıkışa imza attı.

Sahibi olduğu TV kanalında yayınlanan 'Survivor Panorama' programına katılan Acun Ilıcalı, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"PERŞEMBE GÜNÜ ENTERESAN BİR SURVIVOR VAR"

'Survivor 2018' hakkında konuşan başarılı Acun Ilıcalı, "Artık Survivor'da her şey olabilir. Perşembe günü enteresan bir Survivor var, yarışmayı canlı izledim" şeklinde konuştu.

"HAKAN, 1 HAFTA İÇİNDE TOPARLAR"

All Star'dan gönüllüler ekibine geçen Hakan Hatipoğlu'nun sakatlığına ilişkin başarılı yapımcı, "Benim tanıdığım Hakan bir hafta içinde toparlar" dedi.

NİHAT DOĞAN'I DOĞRU TAHMİN ETMİŞ

TV8 kanalının sahibi, son ada konseyi hakkında "Adaylar belli olduğunda 'Nihat Doğan elenir' dedim, yanılmadım" yorumunda bulundu.

"DÜNYADA 4 ÜLKEDE BİRİNCİ OLDUK"

Gelecek hayalleriyle ilgili konuşan Acun Ilıcalı, "Dünyada kendini kabul ettirmeyi başarmış ilk Türk prodüksiyon şirketiyiz. Hayalim 40 ülkede aynı anda bizim prodüksiyonumuzun işlerinin olması. Dün dünyada 4 ülkede birinci olduk. Televizyon açısından en önemli ülkede prodüksiyon yaptığımı düşünün. Amerika için yapılacak olan Survivor'da ödül olarak Türk yemekleri, Türkiye gezisi yapıldığını düşünün. Bunları başarmak istiyorum. İnsanlar reytingle kafayı bozduğumu düşünüyorlar. Artık Survivor'un birinci, ikinci, üçüncü olması benim konsantrasyonum içinde değil. Survivor'u global bir şekilde oynatmak istiyorum. Survivor Kolombiya, nisan ayında başlayacak" açıklamasını yaptı.

"DÜNYAYI ELE GEÇİRMEK ÜZEREYİM"

Daha önce canlı yayında yaptığı "Hedefim dünyayı ele geçirmek" şeklindeki sözlerine göndermede bulunan başarılı yapımcı, esprili bir şekilde "Program sonrası kendimi manşetlerde gördüm, 'acaba ne demişim' diye merak edip ben de tıkladım. Bana 1,5 yıl verin dünyayı ele geçirmek üzereyim" dedi.

Acun Ilıcalı'dan İddialı Çıkış: Dünyayı Ele Geçirmek Üzereyim
Acun Ilıcalı'dan İddialı Çıkış: Dünyayı Ele Geçirmek Üzereyim

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı'dan İddialı Çıkış: Dünyayı Ele Geçirmek Üzereyim - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (30)
  • BAK BUNU SEVDİM BİRADER: ödül olarak Türk yemekleri, Türkiye gezisi yapıldığını düşünün. .İŞTE....bakın burayı sevdim...yürübe kim tutar seni...yuh aslanımmm.diyebilirim BU GÜZEL İNSANa.. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • BAK BUNU SEVDİM BİRADER: İŞTE....bakın burayı sevdim...yürübe kim tutar seni...yuh aslanımmm.diyebilirim BU GÜZEL İNSANa.. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Görme engelli ve psikolojik sorunları olan şahıs, eşini defalarca bıçakladı PFDK'dan Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica'ya 4 maç ceza geldi Demet Akalın'ın "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı Son Dakika: Türkiye'de 22 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 71 can kaybı, 2102 yeni hasta tespit edildi Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok