Acun Ilıcalı, Instagram'da Türkiye canlı yayın rekoru kırdı - Son Dakika

Acun Ilıcalı, Instagram'da Türkiye canlı yayın rekoru kırdı

Acun Ilıcalı'nın şahsi Instagram hesabından Survivor Gönüllüler ekibiyle birlikte yaptığı canlı yayın anlık 1 milyon kişi tarafından izlendi. Acun Ilıcalı'nın 1 milyon kişi tarafından aynı anda izlenen canlı yayını Türkiye'de yeni bir rekora imza attı.

Acun Ilıcalı'nın klasikleşen Instagram canlı yayını Türkiye'de yeni bir rekora ulaştı. Daha önce Ünlüler Takımı ile yaptığı canlı yayını 600 bin kişinin üzerinde kişi izlemişti. Bu kez de Gönüllüler ile canlı yayın gerçekleştiren Ilıcalı'nın kişisel Instagram hesabındaki yayınına 1 milyonu aşkın kişi katıldı.

Acun Ilıcalı, Instagram'da Türkiye canlı yayın rekoru kırdı

SOSYAL MEDYA TARİHİNE GEÇTİ

Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışması olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de heyecan katsayısı günden güne artarken, Acun Ilıcalı, bu yıl sosyal medyada Instagram canlı yayınları başlatmıştı.

Öncesinde Ünlüler Takımı ile birlikte canlı yayın açan Acun Ilıcalı, bu kez de Gönüllüler Takımı'nı yayına dahil etti ve yayını 1 milyondan fazla kişi takip etti. Yarışmacıların kendisine yöneltilen soruların cevaplandığı 1 milyon kişilik yayın Türkiye rekoru olarak sosyal medya tarihine geçti.

Acun Ilıcalı, Instagram'da Türkiye canlı yayın rekoru kırdı
Acun Ilıcalı, Instagram'da Türkiye canlı yayın rekoru kırdı
YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Survivor'un çekimlerinin yapıldığı Dominik'te yangın çıktı Yasemin Hadivent, kedisine bakacak kimseyi bulamadığı için Kuzey Yıldızı dizisinden ayrıldı Survivor'un 89. bölüm fragmanı yayınlandı! Cemal Can ile Danla Bilic şifreli olarak konuştu Taner Tolga Tarlacı, kendisini taklit ettiğini ileri sürdüğü Yasin'e gözdağı verdi: Onu kafes dövüşüne alacağım Sıkı spor yapan genç oyuncu, fit halini köpük banyosu pozuyla sergiledi Senelerdir poz verirken gülümsemeyen Victoria Beckham, ilk kez kahkaha atarken fotoğraf çekti Canlı yayında biyolojik babasını arayan Uğurcan'a Bursa Belediye Başkanı sahip çıktı Dün apar topar ameliyata alınan Fulden Uras takipçilerinden dua istedi İbrahim Tatlıses'in yıllar sonra yayınlanan Harbiye Konseri Twitter'da gündem oldu Aşk Adası'nın tanınan ismi Anna Vakili, bir parkta genç kızla kavga etti Güzel oyuncu, bu pozuyla milyonların aklını başından aldı Aşı ve ilaç çalışmalarının konuşulduğu yayında Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, zeybek oynadı Buse Terim, "Öncesi ve sonrası" notuyla değişimini takipçileriyle paylaştı Ünlü sunucu sonunda isyan etti: Kalçamla mı meşhur oldum? Instagram canlı yayın rekorunu kıran Acun: 3 milyon izlenmeyi beklemiyordum