Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı, Murat Boz Hariç O Ses Türkiye Jürisini Değiştiriyor

Acun Ilıcalı, Murat Boz Hariç O Ses Türkiye Jürisini Değiştiriyor

5 ay önce

Ekranların reyting rekortmeni yarışma programı O Ses Türkiye'de büyük bir sürprize imza atmaya hazırlanan Acun Ilıcalı, Murat Boz hariç tüm jüri üyelerini değiştirecek.

O Ses  Türkiye'de 6 yıl sonra şampiyonluk kazanan  Hadise'ye şampiyonluk yaramadı. O Ses  Türkiye yarışmasında 6 sezondur birincilik için gözyaşı döken, dualar eden  Hadise nihayet amacına ulaşmıştı. Fakat hevesi kursağında kaldı.

MURAT BOZ HARİÇ HEPSİ DEĞİŞECEK

Yeni sezon hazırlığı yapan  Acun Ilıcalı'nın  Murat Boz hariç tüm jüri üyelerini değiştirme kararı aldığı iddiası ortaya atıldı.  Sibel Can,  Hadise, Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşlerin yerine yeni isimler düşünüldüğü hatta ilk teklifin  Yıldız Tilbe'ye götürüldüğü ortaya çıktı.

HABERİ ALAN HADİSE'NİN MORALİ BOZULDU

Kulislerde konuşulanlara göre; renkli kişiliği ile milyonların beğenisini kazanan  Yıldız Tilbe'ye teklif çoktan gitti ve o da olumlu baktığını dile getirdi. Kötü haberi alan  Hadise'nin ise morali bozuldu. Yeni albümünün adını bile 'Şampiyon' koyan  Hadise lansman yaptığı günün akşamında bu haberi alınca yıkıldı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Norveç'te Düzenlenen Skandal NATO Tatbikatının Fotoğrafları Ortaya Çıktı Eser Yenenler, Acun Ilıcalı'yı İfşa Etti: Onun En Çirkin Hallerini Gördüm
Karın Ağrısı Şikayeti ile Hastaneye Giden Adamın Anüsünden Yılan Balığı Çıktı