Acun Ilıcalı'nın Damadı Efe Ceyhun Kimdir? - Son Dakika

Acun Ilıcalı'nın Damadı Efe Ceyhun Kimdir?

26.09.2016 10:43

Acun Ilıcalı, kızı Banu Ilıcalı'yı Efe Ceyhun ile evlendirdi. Peki Acun Ilıcalı'nın damadı, Efe Ceyhun kimdir? Efe Ceyhun'a dair çok fazla bir bilgi bulunmuyor.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, dün akşam Swiss Otel'de büyük kızı Banu IIıcalı'yı evlendirdi. Sürpriz düğün kadar Acun'ın damadı Efe Ceyhun merak konusu oldu. Peki kimdir damat Efe Ceyhun, kızı ile olan aşkı nasıl başladı?

ÜNİVERSİTEDE TANIŞTILAR

Soruların yanıtları merak konusu olurken Acun Ilıcalı'nın esrarengiz damadına dair çok fazla bilgi bulunmuyor. Banu Ilıcalı ile Efe Ceyhun'ın üniversiteden tanıştıkları ve aşklarının evlilik ile noktalandığı biliniyor.

DAMAT DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI

Damat Efe Ceyhun, Kabataş Erkek Lisesi'nin ardından Marmara Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversite'sinde eğitim gördü. Sosyal medya hesaplarını da gizli tutan Efe Ceyhun şu an Türk Telekom'da dijital pazarlama uzmanı olarak görev yapıyor.

BANU ILICALI VE ANNESİ

Banu Ilıcalı, Acun Ilıcalı'nın Seda Başbuğ ile olan evliliğinden 1990 yılında dünyaya gelmişti. Genç görünümüyle tanınan 47 yaşındaki Acun Ilıcalı'nın en büyük kızının 26 yaşında olması duyanlarda şaşkınlık yarattı. Öte yandan Acun kızı Banu Ilıcalı'yı medyadan uzak yetiştirdiği için kendisi hakkında çok detaylı bilgiler bilinmiyor.

Acun Ilıcalı'nın Damadı Efe Ceyhun Kimdir?

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı'nın Damadı Efe Ceyhun Kimdir? - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Taş kırma makinesine düşen genç feci şekilde can verdi Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Bir kişinin hayatını kaybettiği yangında ev küle dönerken, duvarda asılı olan Türk bayrağı zarar görmedi Oğlunu boğduğu iddiasıyla tutuklanan eski Süper Lig oyuncusu Cevher Toktaş ilk duruşmada savunma yapmadı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 21 kişi yaşamını yitirdi Gözaltına alınan kadının iç çamaşırından uyuşturucu ve hassas terazi çıktı