Acun Ilıcalı'nın ortağı olduğu Fortuna Sittard, teknik direktör Kevin Hofland'ı gönderdi - Son Dakika

Acun Ilıcalı'nın ortağı olduğu Fortuna Sittard, teknik direktör Kevin Hofland'ı gönderdi

11.11.2020 13:44

Acun Ilıcalı'nın ortaklarından biri olduğu Hollanda Eredivisie Ligi ekiplerinden Fortuna Sittard, alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Kevin Hofland ile yollarını ayırdı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın ortaklarından bir olduğu Fortuna Sittard'da beklenen oldu. Hollanda Eredivisie Ligi ekibinde başarısız sonuçların ardından teknik direktör Kevin Hofland'ın görevine son verildi.

"KULÜBE OLAN BAĞLILIKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ"

Bu gelişme kulübün resmi internet sitesinden duyuruldu. İşte yapılan açıklama: "Bu karar, uzun süre boyunca hayal kırıklığı yaratan sonuçlar nedeniyle alındı. Hofland'ın ardından yardımcı antrenör Kristof Aelbrecht de kulüpten ayrıldı. Fortuna Sittard, kulübe olan büyük bağlılıkları ve bağlılıkları için Kevin ve Kristof'a teşekkür ederiz."

Hollanda Ligi'nde henüz galibiyet alamayan Fortuna Sittard son sırada yer alıyor.

Acun Ilıcalı'nın ortağı olduğu Fortuna Sittard, teknik direktör Kevin Hofland'ı gönderdi

Son Dakika Spor Acun Ilıcalı'nın ortağı olduğu Fortuna Sittard, teknik direktör Kevin Hofland'ı gönderdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sibirya'da 40 bin yıldır buzulda korunan gergedan keşfedildi 18 yaşındaki genç kızın feci şekilde can verdiği kaza kamerada Ortaya çıkan fotoğraf sonrası Aykut Kocaman'ın Çukur'da rol alacağı iddia edildi Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor