Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'nin Yaşadığı İlginç Olayı Anlattı

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'de Yıldız Tilbe'nin Yaşadığı İlginç Olayı Anlattı

1 ay önce

O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Abdullah İdik'in koyu bir Yıldız Tilbe hayranı olduğunu söylemesi sonrasında Acun Ilıcalı, Tilbe'nin yaşadığı ilginç olayı yayında anlattı. Ilıcalı, ünlü sanatçının hayranlarının camdan evine girdiğini söyledi.

O Ses Türkiye yarışmasının yeni bölümünde sahneye çıkan Abdullah İdik, koyu bir Yıldız Tilbe hayranı olduğunu ve onu görmeyi çok istediğini söyledi. Yarışmacının bu sözleri üzerine devreye giren Acun Ilıcalı, yarışmacı ismi Yıldız Tilbe ile görüştüreceğinin sözünü verdi.

HAYRANLARININ CAMDAN GİRDİĞİNİ SÖYLEDİ

Yıldız Tilbe'nin hayranları tarafında çok sevildiğini söyleyen Acun Ilıcalı, Yıldız Tilbe'nin yaşadığı bir olayı seyircilerle paylaştı. Acun Ilıcalı, Yıldız Tilbe'nin sabah kalktığında salonda tanımadığı insanlar gördüğünü söyledi. "Bunlar kim" diye sorduğunda ise hayranlarının camdan girdiğini anlattı.


YORUMLAR


Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Son Dakika! İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu: Sorumluluktan Kaçmayacağımı Genel Başkan'a İlettim

Son Dakika! Galatasaray'da Tarık Çamdal Dönemi Resmen Kapandı