Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı, Sakatlanan Hikmet'in Yarışmaya Devam Edemeyeceğini Duyurdu

Acun Ilıcalı, Sakatlanan Hikmet'in Yarışmaya Devam Edemeyeceğini Duyurdu

22 gün önce

Acun Ilıcalı, "Hepimiz için çok üzücü bir olay" diyerek geçtiğimiz günlerde sakatlanan Hikmet'in Survivor'a devam edemeyeceğini duyurdu.

Survivor'un sevilen yarışmacısı Hikmet, geçtiğimiz gün bir oyun esnasında sakatlanarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Günlerdir akıbeti merak edilen Hikmet hakkında karar verildi. Acun Ilıcalı, ada konseyinde Hikmet'in durumun ciddi olduğunu ve yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.

"DURUMU ÇOK CİDDİ"

Survivor'da ada konseyinde hızlı oylamaya geçildiğini açıklayan Acun Ilıcalı, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Doktorlarımız Hikmet'in son durumunu inceledi. Şimdi size gelen sonucu açıklıyorum. Hepimiz için çok üzücü bir olay oldu ve maalesef Hikmet'in durumu çok ciddi. Metin abi başta olmak üzere verilen karara göre Hikmet Survivor'a devam edemeyecek.

"ADAYA GELEREK TAKIMIYLA VEDALAŞACAK"

Son ana kadar son bir şans olabilir mi diye baktık, bekledik ama Hikmet için Survivor üzücü şekilde bitti. Son kez adaya gelecek ve beyaz takım ile vedalaşacak"

Acun Ilıcalı, Sakatlanan Hikmet'in Yarışmaya Devam Edemeyeceğini Duyurdu
Haber Yayın Tarihi : 27.05.2019 07:40 

YORUMLAR


KONDA'dan 23 Haziran İstanbul seçimi değerlendirmesi: İmamoğlu lehine fark açılacak Suriye Dışişleri Bakanı Muallim: Umarız ordumuzla Türk ordusu savaşmaz Ekrem İmamoğlu'ndan ortak yayın açıklaması: Didem Arslan'ı Yıldırım istemedi