Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye - Yunanistan'da Türkiye Takımına Sürpriz Bir İsmin Katılacağını Açıkladı

Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye - Yunanistan'da Türkiye Takımına Sürpriz Bir İsmin Katılacağını Açıkladı

2 ay önce

Acun Ilıcalı, Türkiye'nin en sevilen yarışma programı Survivor'da, Türkiye takımına sürpriz bir isim daha katılacağını açıkladı.

Yeni sezona farklı bir formatla başlayan fenomen yarışma programı Survivor'a yeni yarışmacılar dahil oluyor. Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasında Yunan takımına, geçtiğimiz sene Survivor'a damga vuran Katerina Dalaka'nın katılacağı açıklandı.

MÜJDEYİ VERDİ

Acun Ilıcalı Survivor'ın 12. bölümünde oynanan ödül oyunu sonrasında konuştu. Ilıcalı, Türk takımına da yeni bir yarışmacının katılacağının müjdesini verdi.

"SÜRPRİZ BİR YARIŞMACI GELİYOR"

Acun Ilıcalı, Türk takımına sürpriz bir ismin katılacağını duyurarak, 'Zorlu bir sezondayız. Yunan takımına önemli bir takviye geliyor. Dalaka gelecek, önümüzdeki günlerde. Dünya çapında bir yarışmacı geliyor. Bizim takımımıza da sürpriz bir isim gelecek' dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE BELLİ OLACAK

Türk takımına katılacak olan sürpriz ismin kim olduğu ise önümüzdeki günlerde belli olacak.


YORUMLAR


Erdoğan'ın Mitinglerde Söylediği Şarkıya Kayahan'ın Eşi İpek Acar'dan İlk Yorum: Gurur Duyduk Öldürüp Telefonundan "Ben İyiyim Merak Etmeyin" Diye SMS Attılar Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu