Son Dakika Haberleri: Acun Ilıcalı'ya hisleri olduğunu söyleyen genç adam, kaza sonrası yaptığı yorumla sosyal medyaya damga vurdu

Acun Ilıcalı'ya hisleri olduğunu söyleyen genç adam, kaza sonrası yaptığı yorumla sosyal medyaya damga vurdu

1 ay önce

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, önceki akşam lüks aracıyla kaza yaparak ölümden döndü. Nihat Hatipoğlu'nun canlı yayınına katılarak Ilıcalı'ya karşı hislerinin olduğunu söyleyen Reşat Özkan, kaza sonrası "Ölümlü dünya bir kere benimle görüş dedim' dinlemedi" yorumuyla dikkat çekti.

Geçtiğimiz akşam lüks aracıyla korkunç bir kaza geçiren ve ölümden dönen Acun Ilıcalı, sevenlerinin yüreğini ağzına getirmişti. Gündeme damga vuran olaydan sonra sosyal medya dahil herkes ünlü televizyoncuya geçmiş olsun mesajları yağdırdı. Kazadan yara almadan kurtulan Ilıcalı, kişisel Twitter hesabından "Sağlık durumum çok iyi, arayan soran herkese teşekkür ederim" notuyla durumu hakkında bilgi verdi.

Magazin sayfalarının paylaştığı haberin altına Instagram'da sevenlerinden Acun'a geçmiş olsun mesajları yağarken, bir kişinin yorumu dikkat çekti.

ILICALI'YA HİSLERİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Nihat Hatipoğlu'nun sahur programında Acun Ilıcalı'ya hisleri olduğunu söyleyen ve isminin Reşat olduğu öğrenilen genç adamın yorumu damga vurdu.

"ÖLÜMLÜSÜN BİR KERE BENİMLE GÖRÜŞ"

"Acun Ilıcalı'nın kalbinde beni hissetmesi için ne yapmam gerekiyor" diyerek gündeme gelen genç adam Ilıcalı'nın kaza haberinin altına " Defalarca dedim bir kere olsun benimle görüş Acun abi diye, o umursamadı. Ben de ona dedim ki 'Siz de ölümlüsünüz araya hep korumalar girdi sizi ölmeden bir kere olsun görmek istiyorum' dedim ama o hep umursamadı, ölmeyecekmiş gibi davrandı" notu sosyal medyaya damga vurdu.

NE OLMUŞTU?

Yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz gece ölümden döndü. Ilıcalı' nın içinde bulunduğu araç, akşam saatlerinde O-6 otobanında seyir halindeyken arka lastiğin parçalanması sonucu kontrolünü kaybetti. Lüks aracının hurdaya döndüğü kazada, araçta bulunan tüm hava yastıkları patladı. Acun Ilıcalı'nın kazadan yara almadan kurtuldu.

Acun Ilıcalı'ya hisleri olduğunu söyleyen genç adam, kaza sonrası yaptığı yorumla sosyal medyaya damga vurdu
Acun Ilıcalı lüks aracıyla kaza yaptı! Otomobil paramparça oldu

Ölümden dönen Acun Ilıcalı'dan kaza sonrası ilk açıklama: Sağlık durumum çok iyi

Haber Yayın Tarihi: 14.10.2019 09:12 

YORUMLAR


İzlandalılar Türkiye'deki karşılamadan çok memnun kaldı: Şımartıldık
41 yaşındaki oyuncu Mine Tugay, kırmızı bikinili paylaşımıyla hayran bıraktı Basın mensupları Şenol Güneş'i ayakta alkışladı!