Acun'un saplantılı hayranı Reşat Özkan "Onu öpmek ister misin?" sorusuna cevap verdi - Son Dakika

Acun'un saplantılı hayranı Reşat Özkan "Onu öpmek ister misin?" sorusuna cevap verdi

2 ay önce

Acun Ilıcalı'nın saplantılı hayranı olan Reşat Özkan, katıldığı programda "Acun'u öpmek ister misin" sorusuna "Tabi abiler öpülür ve sarılınır" cevabını verdi.

Nihat Hatipoğlu'nun canlı yayında Acun Ilıcalı'ya karşı hislerinin olduğunu söyleyen Reşat Özkan, gazeteci Bilal Özcan'ın YouTube üzerinden sunduğu programına konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarıyla adından söz ettiren Özkan, "Acun Ilıcalı'yı öpmek ister misin" sorusuna da cevap verdi.

"SURVIVOR'DA BİRİNCİ OLACAĞIMA İNANIYORUM"

Her fırsatta Acun Ilıcalı ile 5 dakika görüşmek istediğini söyleyen Reşat Özkan, o sürede neler yapacağını şöyle anlattı: "Çok heyecanlı. İlk önce ona bir saygısızlık yapmadığımı söylerim. Heyecanlanırım ama onu daha önce gördüğüm için elim ayağım titremez. Acun'dan istediğim şu; onun projelerinde yer almak istiyorum. Dominik'e gitmek istiyorum, Survivor'a katılmak istiyorum. Sonuna kadar gitmek istiyorum ben de o cesaret var. Ben de ülkemi temsil etmek istiyorum. Survivor'da 2019-2020'de birinci olacağıma inanıyorum."

"ACUN İSTERSE ÖPER VE SARILIRIM"

Özkan'ın bu sözleri üzerine devreye giren Bilal Özcan ise "Acun'u öpmek ister misin?" diye sordu. Soru karşısında şaşıran Reşat Özkan "Yanaklarından öperim canım. Tabi abiler öpülür, sarılınır yani. Kendisi isterse olur tabi." dedi.

Acun'un saplantılı hayranı Reşat Özkan Onu öpmek ister misin? sorusuna cevap verdi
Acun Ilıcalı'nın saplantılı hayranı Reşat Özkan'dan dikkat çeken çıkış: Karşına çıkacağım o zaman ne yapacaksın?

Haber Yayın Tarihi: 19.10.2019 09:47 

YORUMLAR


Son Dakika

Patron, yanında çalışan iç mimarın etek altı fotoğrafını çekti
Tecavüzcüsünü öldüren Rus kadınlar artık hapis cezası almayacak İmamoğlu, "Otur işine bak" diyen Erdoğan'a yanıt verdi: En iyisini 16 milyon bilir