Son Dakika Haberleri: Adala'da 23.şeftali Şenliği Başlıyor

Adala'da 23.şeftali Şenliği Başlıyor

3 ay önce

Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Adala Mahallesi’nde düzenlenen ve 2 gün 3 gece devam edecek olan geleneksel 23. Adala Şeftali Şenliği yarın başlıyor.

Adala'da 23.şeftali Şenliği Başlıyor, System.String[]
Manisa'nın  Salihli ilçesine bağlı  Adala Mahallesi'nde düzenlenen ve 2 gün 3 gece devam edecek olan geleneksel 23.  Adala Şeftali Şenliği yarın başlıyor.

Salihli Belediyesinin kültürel ve sosyal etkinlikler kapsamında düzenlediği Geleneksel 23.  Adala Şeftali Şenliğinde birbirinden özel sesler sahne alacak. 21 Temmuz Cuma günü başlayacak olan festivalin ilk gününde Coşkun Kandaş ve  Ece Alkan sahne alırken, 2. gününde Gaye Aksu, şenliğin final günü olan Pazar günü ise Türk Halk Müziği'nin sevilen seslerinden  Sümer Ezgü sahne alarak izleyenlerle buluşacak.

Geleneksel hale getirilen şenlikler ile vatandaşlarla buluşma imkanı bulduklarını söyleyen  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda, " Salihli Belediyesi olarak asli görevlerimiz dışında kültürel ve sosyal belediyeciliğe de önem veriyoruz. Düzenlediğimiz sosyal etkinlik ve şenlikler ile vatandaşlarımızı günlük hayatın stresinden bir nebzede olsun uzaklaştırarak onların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyoruz.  Adala'da düzenlediğimiz 23. Şeftali Şenliklerine tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz " şeklinde konuştu. - MANİSA

Alman Uyruklu Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli Ölümü! Balkondaki Kameralar Dikkat Çekti Yeşim Salkım, Gülben Ergen'i Fena Bombaladı: Ben Otel Odalarında Kimseyle Basılmadım
Miss Turkey 2017 Birincisi Itır Esen Oldu! Itır Esen Kimdir?