Son Dakika Haberleri: Adala'da 23.şeftali Şenliği Başlıyor

Adala'da 23.şeftali Şenliği Başlıyor

8 ay önce

Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Adala Mahallesi’nde düzenlenen ve 2 gün 3 gece devam edecek olan geleneksel 23. Adala Şeftali Şenliği yarın başlıyor.

Adala'da 23.şeftali Şenliği Başlıyor, System.String[]
Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Adala Mahallesi'nde düzenlenen ve 2 gün 3 gece devam edecek olan geleneksel 23. Adala Şeftali Şenliği yarın başlıyor.

Salihli Belediyesinin kültürel ve sosyal etkinlikler kapsamında düzenlediği Geleneksel 23. Adala Şeftali Şenliğinde birbirinden özel sesler sahne alacak. 21 Temmuz Cuma günü başlayacak olan festivalin ilk gününde Coşkun Kandaş ve Ece Alkan sahne alırken, 2. gününde Gaye Aksu, şenliğin final günü olan Pazar günü ise Türk Halk Müziği'nin sevilen seslerinden Sümer Ezgü sahne alarak izleyenlerle buluşacak.

Geleneksel hale getirilen şenlikler ile vatandaşlarla buluşma imkanı bulduklarını söyleyen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, "Salihli Belediyesi olarak asli görevlerimiz dışında kültürel ve sosyal belediyeciliğe de önem veriyoruz. Düzenlediğimiz sosyal etkinlik ve şenlikler ile vatandaşlarımızı günlük hayatın stresinden bir nebzede olsun uzaklaştırarak onların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Adala'da düzenlediğimiz 23. Şeftali Şenliklerine tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz " şeklinde konuştu. - MANİSA130 Kiloyken 78 Kiloya Düşen Kadın, Kendisini Boşayan Kocasından İntikam Aldı Arabada İlişkiye Giren Çift Egzoz Gazından Zehirlenerek Hayatını Kaybetti

Korkunç İddia: Esad Afrin'e Askerlerini Değil, Topladığı PKK'lıları Gönderiyor