Adalet İçin Filmi - Son Dakika

Adalet İçin Filmi

17.03.2014 23:00
Adalet İçin Filmi, System.String[]

Adalet İçin filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Adalet İçin filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Michael Kohlhaas ailesine bağlı, varlıklı, onuruyla yaşayan bir at taciridir. Bir gün yoluna çıkan bir baron adaletsiz bir şekilde atlarına el koyar. Kohlhaas kendisine tazminat ödenmesi için yaptığı başvuru sonuçsuz kalınca, meydan okumaya başlar. Yönetime isyan eden halkın da katılımıyla bir ordu kurar ve hakkını arama mücadelesine girişir. Adaleti yalnızca kendisi için değil, tüm ülke için de sağlaması gerektiğini anlar.

Yönetmen: Arnaud des Pallières

Senaryo: Heinrich von Kleist , Arnaud des Pallières , Christelle Berthevas

Oyuncular: Bruno Ganz, David Kross, Delphine Chuillot, Mélusine Mayance, Mads Mikkelsen

Filmin Türü: Drama, Tarih

Orijinal Adı: Michael Kohlhaas

Yapımcı Firma: Les Films d'Ici

Yapım Yılı: 2013

Yapım Ülkesi: Fransa, Almanya

Orijinal Dili: Fransızca, Almanca

Filmin Süresi: 122 dk.

Resmi Sitesi: http://www.musicboxfilms.com/age-of-uprising the-legend-of-michael-kohlhaas-movies-78.php

Dağıtıcı Firma: M3 Film

Vizyon Tarihi: 28.03.2014

Adalet İçin Filmi

Son Dakika Güncel Adalet İçin Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti Alişan ve Demet Akalın'ın Şanlıurfa'daki tedbirsiz ziyafeti tepki çekmişti! Belediye iddialara yanıt verdi MSB'den CHP'li vekilin "Türk ordusu satılmıştır" sözlerine videolu gönderme: Asil milletimizin hizmetindeyiz Son Dakika! RTÜK, CHP'li vekilin Türk ordusuna yönelik "satılmış" sözlerini sarf ettiği yayına ilişkin inceleme başlattı Sokak ortasında tartıştığı arkadaşını başından vurarak öldürdü Ermenistan ordusundan alçak tuzak! Geri çekildikleri bölgelere binlerce mayın bırakmışlar Kafasını kek makinesine kaptıran işçi hayatını kaybetti ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok geldiği gibi esrarengiz şekilde kayboldu