Son Dakika Haberleri: Gezmeye Çıktığı Sevgilisi Tarafından Dövüldü, Bıçaklandı, Otomobilden Atıldı!

Gezmeye Çıktığı Sevgilisi Tarafından Dövüldü, Bıçaklandı, Otomobilden Atıldı!

29 gün önce

Adana'da 36 yaşındaki kadın gezmeye çıktığı erkek arkadaşı tarafından önce dövüldü sonra da bıçaklanarak otomobilden atıldı.

Adana'da sevgilisiyle gezmeye çıkan kadının başına gelmeyen kalmadı. Erkek arkadaşının şiddetine maruz kalan kadın, pastaneye sığındı.

SEVGİLİSİNİN ESRAR TEKLİFİNİ KABUL ETMEYİNCE TARTIŞMA ÇIKTI

Olay, merkez  Çukurova İlçesi  Turgut Özal Bulvarı Kavşağı'nda meydana geldi.  Meryem Tekin'e erkek arkadaşı Mustafa M. otomobil ile gezdiği sırada içmesi için esrar verdi. Teklifi kabul etmeyen Tekin, bunun üzerine Mustafa M. ile tartışmaya başladı.

ÖNCE DÖVDÜ SONRA BIÇAKLAYIP ARAÇTAN ATTI

Kavganın büyümesi üzerine Mustafa M., genç kadına araç içinde vurduktan sonra, elinden bıçaklayıp otomobilden attı. Yaralı kadın ise, olay yerinden kaçarak bir pastaneye sığındı.

POLİS KAÇAN SALDIRGAN SEVGİLİNİN PEŞİNDE

Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan, yaralı kadın tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzeni Bağlar  Polis Merkezi'ne götürüldü. Gazetecilere, "Hiç bir sevgi, aşk bıçaklamayı gerektirmez. Kadına şiddet son bulsun, devletime sığındım" dedi. Polis kaçan Mustafa M.'yi yakalamak için çalışma başlattı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Öğrencilerini Cinsel İlişkiye Zorlayan Kadın Öğretmen Hakkında 40 Yıl Hapis İsteniyor 3 Saldırgan, Kaçırdıkları 14 Yaşındaki Kızı, 5 Günde 20 Erkeğe Sattı
Norveç'te Düzenlenen Skandal NATO Tatbikatının Fotoğrafları Ortaya Çıktı