Adana Büyük Birlik Partisi'nden Adana'da Cumhur İttifakı Adayı Sözlü'ye Destek - Son Dakika

Adana Büyük Birlik Partisi'nden Adana'da Cumhur İttifakı Adayı Sözlü'ye Destek

14.03.2019 14:43
Adana Büyük Birlik Partisi'nden Adana'da Cumhur İttifakı Adayı Sözlü'ye Destek

Büyük Birlik Partisi'nden Adana'da Cumhur İttifakı adayı Sözlü'ye destekBüyük Birlik Partisi (BBP) Adana İl Başkanı Ahmet Şahin, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü'yü destekleyeceklerini açıkladı.

Büyük Birlik Partisi'nden Adana'da Cumhur İttifakı adayı Sözlü'ye destek

Büyük Birlik Partisi (BBP) Adana İl Başkanı Ahmet Şahin, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü'yü destekleyeceklerini açıkladı.

31 Mart Yerel Seçimleri'nde 15 ilçeden belediye başkan adayı gösteren BBP, mevcut Büyükşehir Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hüseyin Sözlü'yü destekleme kararı aldı. BBP'nin adayları ile Hüseyin Sözlü, TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde bir araya geldi. BBP Adana İl Başkanı Ahmet Şahin, BBP'li 15 başkan adayının seçimde Hüseyin Sözlü'yü destekleyeceğini belirtti. Başkan Hüseyin Sözlü ise BBP İl Başkanı Şahin ile 15 ilçe belediye başkan adayının desteği nedeniyle kendilerine teşekkür ederek, "Ülküdaşımız, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'yu da bir kez daha rahmetle anıyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Bu işbirliği inşallah hem ülkemizin, hem milletimizin, hem şehrimizin, hem de hemşehrilerimizin hayrına olacaktır. Bir olmak, iri olmak, diri olmak, Hacı Bektaş Veli'nin Anadolu'yu İslamlaştırırken, Türkleştirirken ortaya koyduğu temel ilkedir. İnşallah bu ilkeler çerçevesinde milletimizin birliği, dirliği, iriliği noktasında katkı koyacaktır. Adanamız'a, hemşehrilerimize muhakkak ki hizmet noktasında şevkimizi artıracaktır" diye konuştu.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
AK Partili Kurtulmuş, HÜDAPAR iddialarına canlı yayında yanıt verdi: İnşallah Cumhur İttifakı'na katılır AK Partili Kurtulmuş, HÜDAPAR iddialarına canlı yayında yanıt verdi: İnşallah Cumhur İttifakı'na katılır Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli arasındaki 1 saatlik zirveyle ilgili bomba iddia: HÜDAPAR ve Yeniden Refah Partisi, Cumhur İttifakı'na dahil oluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli arasındaki 1 saatlik zirveyle ilgili bomba iddia: HÜDAPAR ve Yeniden Refah Partisi, Cumhur İttifakı'na dahil oluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin yapılanları yıkacak, tersine döndürecek bir yıkım ekibine değil daha büyük eserler yapacak AK Parti'ye, Cumhur... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin yapılanları yıkacak, tersine döndürecek bir yıkım ekibine değil daha büyük eserler yapacak AK Parti'ye, Cumhur...

Son Dakika Güncel Adana Büyük Birlik Partisi'nden Adana'da Cumhur İttifakı Adayı Sözlü'ye Destek - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement