Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Oyunu Kullandı - Son Dakika

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Oyunu Kullandı

31.03.2019 16:17
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Oyunu Kullandı

Cumhur İttifakı'nın MHP Adayı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, oyunu kullandı.

Cumhur İttifakı'nın MHP Adayı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, oyunu kullandı.

Sözlü, oy kullanacağı Adana Ticaret Borsası Anadolu Lisesine eşi Zeynep, oğlu Oğuzhan, kızları Asena ve Gökçen ile geldi.

Vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektiren Sözlü, ailesiyle birlikte 1120 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Sözlü, çıkışta yaptığı açıklamada, seçimlerin güzel bir bahar ikliminde huzurlu bir şekilde geçtiği söyledi.

Seçimlerin hayırlı olmasını dileyen Sözlü, "Bu seçim, Türkiye Cumhuriyeti'nin, devletimizin, milletimizin gelişen demokratik kültürünün göstergesi olacak. Demokratik basamakları yükselttiğimiz bir seçim olacak. Şu anda her şey iyi gidiyor, hayırlı uğurlu olsun." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum: 'Aydınımızda bugüne kadar dar gelirli 1668 ailemizi yeni sıcak yuvalarına kavuşturduk' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum: 'Aydınımızda bugüne kadar dar gelirli 1668 ailemizi yeni sıcak yuvalarına kavuşturduk' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum: 'Aydınımızda bugüne kadar dar gelirli 1668 ailemizi yeni sıcak yuvalarına kavuşturduk' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum: 'Aydınımızda bugüne kadar dar gelirli 1668 ailemizi yeni sıcak yuvalarına kavuşturduk' Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Açıklaması Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum Açıklaması

Son Dakika Güncel Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Oyunu Kullandı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement