Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Sona Doğru - Son Dakika

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Sona Doğru

13.03.2019 16:22
Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Sona Doğru

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi 5 yıllık çalışmasının sonuna doğru yaklaşırken Mart ayının ikinci oturumunu gerçekleştirdi.

Adana Büyükşehir Belediye Meclisi 5 yıllık çalışmasının sonuna doğru yaklaşırken Mart ayının ikinci oturumunu gerçekleştirdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün katılmadığı meclis, 1. Başkan Vekili Murat Cevheribucak, Ahmet Tanrıverdi ve Vedat Özler başkanlığında toplandı. Gündem dışı konuşmaların yapılmadığı mecliste 23 madde görüşüldü.

Bir süre önce vefat eden Genel Sekreter Yardımcısı Nermin Akray'ın adının bir parka verilmesi oy birliği le kabul edildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi yanında bulunan Meryem Abdurrahim Gizer Ortaokulu'nun yerinin takası için protokole yönelik teklif ile Mıdık Mahallesi'nde Adana Büyükşehir Belediyesi'ne ait 56 metrekarelik arsa üzerinde DMR telsizi kurulması amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü'ne tahsisiyle ilgili teklif oy birliği ile kabul edildi.

Bir madde oy çokluğuyla diğer maddeler ise oy birliği ile kabul edilen Adana Büyükşehir Belediye Meclisi son toplantısını 15 Mart 2019 Cuma günü saat 11.30'da yapacak. - ADANA

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Ünlü piyanist Richard Clayderman, 5 Mart'ta İstanbul'da Ünlü piyanist Richard Clayderman, 5 Mart'ta İstanbul'da Batman'da badem ağaçları çiçek açtı Batman'da badem ağaçları çiçek açtı Kocaeli'de ulaşıma zam geldi Kocaeli'de ulaşıma zam geldi

Son Dakika Güncel Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nde Sona Doğru - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement