Adana Caddesinde Değişim - Son Dakika

Adana Caddesinde Değişim

09.01.2012 20:14
Adana Caddesinde Değişim

Başkan Akdoğan, " Durmak yok yola devam"

Niğde Belediyesi'nin kilitli parke, bordür, tretuar ve orta refüj düzenleme çalışmaları mevsimin kış olmasına rağmen aralıksız devam ediyor.

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda üst yapı çalışmalarına yaz kış demeden devam eden Niğde Belediyesi Adana caddesinin geçtiğimiz günlerde başlatılan parke, bordür, tretuar ve orta refüj düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Adana caddesine 21 bin 560 metre kare genişliğinde kilitli parke ve 16 bin 493 metre uzunluğunda bordür döşenecek.

Çalışmaları yerinde inceleyen Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, hizmetlerin her alanda devam ettiğini ve Adana yolunun 40 yıllık makûs talihinin yenildiğini söyleyerek şehir girişlerinden bir tanesini daha hak ettiği güzel görünüme kavuştuğunu belirtti.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
8 yıl sonra kemikleri bulunmuştu, o kemiklerle bugün defnedildi 8 yıl sonra kemikleri bulunmuştu, o kemiklerle bugün defnedildi Niğde'de Ramazan pidesinin fiyatı 7 TL Niğde'de Ramazan pidesinin fiyatı 7 TL Akhisarspor'a piyango Akhisarspor'a piyango

Son Dakika Güncel Adana Caddesinde Değişim - Son Dakika


Advertisement