Son Dakika Haberleri: Adana Cenazeler Defnedildi

Adana Cenazeler Defnedildi

4 ay önce

Çukurova Belediyesi'nde görevli Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Aykan'ın cenazeleri Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından ailelerine teslim edildi.

Çukurova Belediyesi'nde görevli Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Aykan'ın cenazeleri Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından ailelerine teslim edildi. Aykan'ın cenazesi Çukurova Belediyesi'ne getirildi. Aykan'ın cenazesini burada belediye personeli tarafından karşılandı. Düzenlenen törende ise Aykan'ın eşi Sibel Aykan ve kızları Elif ve Aysu Aykan güçlükle ayakta durdu. Törende konuşan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, " Ben tüm mesai arkadaşlarımızın başı sağ olsun diyorum. Toplumuz cinnet geçiriyor, bireysel silahlanma hızla artıyor. İnternet üzerinden bile silah siparişi veriliyor. Bu toplum artık o kadar gerilmiş ki cinnet noktasına gelmiş" dedi. Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu'nun ailesi ise belediyede yapılan törene katılmadı. Aydoğdu'nun cenazesi ise, Kabasakal Mezarlığı'nda kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cinayet zanlısı Ahmet Altuğ ise çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

YORUMLAR


Söz Dizisindeki Şehit Sahnesi İzleyicileri Gözyaşlarına Boğdu Emeklilere 344 Lira Aile Yardımı Cami Saldırısı Sonrası Sedat Peker'den Dikkat Çeken Çıkış: Müslüman Türkler Silah Sahibi Olmalı