Adana'da 2012'nin İlk Bebeği Muhammed Hüseyin Oldu - Son Dakika

Adana'da 2012'nin İlk Bebeği Muhammed Hüseyin Oldu

01.01.2012 01:35
Adana'da 2012'nin İlk Bebeği Muhammed Hüseyin Oldu, System.String[]

Adana'da, 2012 yılının ilk bebeği Marsa Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Adana'da, 2012 yılının ilk bebeği Marsa Doğum Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Özel bir şirkette çalışan Abdulaziz ve Türkan Kanık'ın üçüncü bebekleri, saat 00.02'de normal doğumla dünyaya geldi. 10 yıllık evli Kanık ailesi, yeni yılın ilk bebeği olarak doğan çocuklarının adını Muhammed Hüseyin koydu. Baba Abdulaziz Kanık, oğlunun yeni yılın ilk bebeği olmasının mutluluklarını artırdığını söyledi. Daha önce bir kız bir erkek babası olduğunu aktaran Kanık, "İkinci oğlum sağ salim dünyaya geldi. İnşallah hayırlı bir evlat olur." dedi.

Anne Türkan Kanık ise bebeğinin zamanında ve 3 kilo ağırlığında dünyaya geldiğini belirterek, "Akşamüzeri sancılarım artınca hastaneye geldik. Üçüncü kez anne oldum. Çok mutluyum." diye konuştu.

Hastane yetkilileri 3 kilo ağırlığındaki bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Adana'da 2012'nin İlk Bebeği Muhammed Hüseyin Oldu
Adana'da 2012'nin İlk Bebeği Muhammed Hüseyin Oldu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Adana'da 2012'nin İlk Bebeği Muhammed Hüseyin Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı Eve giren şüpheli, Suriyeli ailenin 2 yaşındaki çocuğunu kaçırmaya çalıştı Meteoroloji 2 bölgeyi uyardı! Ege ve Marmara'da yağış bekleniyor Türk bayrağını yola serdiler, araçlar üzerinden geçti! Tepki toplayan o görüntülere soruşturma Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor