Son Dakika Haberleri: Adana'da 3. Gayrimenkul Fuarı Yarın Açılacak

Adana'da 3. Gayrimenkul Fuarı Yarın Açılacak

2 yıl önce

Adana'da 3. Gayrimenkul Fuarı yarın açılacak.

Adana'da 3. Gayrimenkul Fuarı Yarın Açılacak, System.String[]
Adana'da 3. Gayrimenkul Fuarı yarın açılacak.

ELKA Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç, bir otelde düzenlediği tanıtım toplantısında, ülke ve yöre ekonomisi için önemli bir unsur olan inşaat sektöründe gelişmelerin, sektördeki tüm tarafların katılımıyla 3. Gayrimenkul Fuarı'nda görüleceğini belirtti.

Geçen iki yılda düzenledikleri fuarda 100'e yakın yeni projenin sergilendiğini, fuarla kentin ve yörenin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlandığını ifade eden Yamaç, "Bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek fuarda mevcut konut, iş yeri, sanayi sitesi, medikal plaza, kentsel dönüşüm projeleri ile yapılması planlanan yeni proje yatırımları sergilenecek. Adana ve şehir dışından projelerin de sergileneceği fuarda, ayrıca 'Parlayan Projeler' başlıklı bir de ödül programımız olacak." dedi.

Yamaç, bir otelde düzenlenen ve yarın başlayacak fuarın 10 Aralık'ta sona ereceğini, yaklaşık 30 katılımcının yer alacağı fuara girişin ücretsiz olduğunu bildirdi.Fatih Portakal'dan Kendisine "Edepsiz" Diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yanıt Geldi Şeyma Subaşı'nın Başına Talih Kuşu Kondu

Beşiktaş, Trabzonspor ile 2-2 Berabere Kaldı