Adana'da Cinayet - Son Dakika

Adana'da Cinayet

Adana'da iki grup arasında çıkan kavgada, 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Adana'da Cinayet, System.String[]

Adana'da iki grup arasında çıkan kavgada, 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Levent Mahallesi Levent Caddesi'ndeki bir internet kafede işletmeci S.A. ile bir grup arasında bir süre önce tartışma yaşandı. İddiaya göre, barışmak için internet kafeye gelen grup ile S.A. ve akrabaları arasında yeniden tartışma çıktı.

Tartışmanın kısa sürede büyümesi sonucu meydana gelen bıçak, keser ve tüfeğin kullanıldığı kavgada, Aziz Yakut, Ömer Yakut, Gökhan Yakut, Emin Yakut ve Sabri Yakut, çeşitli yerlerinden yaralanarak, Adana Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Ömer Yakut (26), buradaki müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Emin Yakut'un kavgada kopan parmağı olay yerine gelen polis ekipleri tarafından hastaneye getirildi.

Olayın ardından kaçan S.A, M.A, S.A. ve M.A'nın yakalanması için çalışma başlatıldı.

- ADANA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:04 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Adana'da Cinayet - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kaza sonrası iki grup arasında çıkan sopalı kavgada 7 kişi yaralandı MAK Danışmanlık anketinden çarpıcı sonuçlar! Millet İttifakı'nın oy oranı Cumhur İttifakı'nı geçti Yunanistan'dan Ege Denizi'ndeki Yunan adalarında konuşlu askerlerle ilgili açıklama: Asla geri çekmeyeceğiz Hülya Avşar'ın Ayvalık'ta Çiçek Adası'nı satın alacağı iddiası yalanlandı Sosyal medya kullanıcıları ortaya çıkardı! Kırmızı Oda'daki Alya meğer İstanbullu Gelin'deki Süreyya'nın kızıymış Sergen Yalçın, güzel sunucu Aslı Turanlı ile görüntülendi Escobar'ın yeğeni, amcasına ait evde 18 milyon dolar buldu Çocuğun babası komşu çıktı! Gerçeği öğrenen adam, karısının yüzüne tükürdü