Son Dakika Haberleri: Adana'da Kebap ve Şalgam Festivali Yasağı Uygulandı

Adana'da Kebap ve Şalgam Festivali Yasağı Uygulandı

4 gün önce

Adana'da Kebap ve Şalgam Festivali yasağı uygulandıADANA - Adana Valiliğinin kamu düzeni ve güvenliği ile kişilerin can ve mal güvenliği nedeniyle yasakladığı Şalgam ve Kebap Festivali için polis önlem aldı.

Adana'da Kebap ve Şalgam Festivali yasağı uygulandı

ADANA - Adana Valiliğinin kamu düzeni ve güvenliği ile kişilerin can ve mal güvenliği nedeniyle yasakladığı Şalgam ve Kebap Festivali için polis önlem aldı.

Adana'da 2010 yılından bu yana tarihi Büyük Saat çevresinde her yıl düzenlenen Kebap ve Şalgam Festivali, bu yıl Adana Valiliğince yasaklandı. Polis ekiplerinin geniş güvenlik önlemleri aldığı görülürken, festivalin düzenlendiği caddeye girişler 20.00'dan sonra yasaklandı. Polis ekiplerinin cadde girişlerine kamyondan barikat kurması dikkat çekti.

Bu yıl 8 Aralık'ta yapılması planlanan etkinlikle ilgili geçtiğimiz gün Adana Valiliğinden yapılan açıklamada, "İlimizde 8- 9 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Kebap ve Şalgam Festivali, kamu düzeni ve güvenliği ile kişilerin can ve mal güvenliği nedeniyle iptal edilmiştir" denilmişti.İstanbul'un Göbeğinde Elektrik Hizmeti Almak İçin 'Arkeolog' Bekliyorlar Yaşlı Adamın 20 Liraya Aldığı Tava 100 Bin Lirasının Gasp Edilmesine Neden Oldu

Vatandaşlara Yardım Etmek İçin Duran Polis Aracına Kamyon Çarptı: Şehit ve Yaralılar Var Tarlasını Süren Çiftçi, Tesadüfen Tarihi Su Tünellerini Buldu