Son Dakika Haberleri: Adana'da Akıntıya Kapılan 3 Gencin Cansız Bedeni Bulundu

Adana'da Akıntıya Kapılan 3 Gencin Cansız Bedeni Bulundu

6 ay önce

Adana'nın Aladağ ilçesindeki Küp Şelalelerinde girdikleri suda akıntıya kapılan 3 kişinin vadi içerisinde bir mağarada cansız bedenlerine ulaşıldı. Hayatını kaybeden 3 gencin cenazeleri bulunduğu yerden çıkarılırken yakınları sinir krizi geçirdi.

Adana'nın Aladağ ilçesindeki Küp Şelalelerinde suya giren 6 kişiden üçü kendi imkanlarıyla çıktıdiğer 3 genç akıntıya kapılarak kayboldu. Su altı ekipleri yaptıkları aramada, vadi içerisinde giriş ve çıkışı açık bir mağarada kayıp 3 kişinin cansız bedenine ulaştı.

KÜP ŞELALELERİNE GİDEN VATANDAŞLAR KAYIP İHBARINDA BULUNDU

Alınan bilgiye göre, Adana'nın yüksek kesimlerinde yer alan Aladağ ilçesine 37 kilometre uzaklıktaki 10 şelaleden oluşan Küp Şelalelerine gezmeye giden vatandaşlar, suya giren 3 kişinin kaybolduğu ihbarında bulundu.

SU ALTI EKİBİ SEVK EDİLDİ

İhbar üzerine, arama çalışması yapmak amacıyla bir helikopter ve AFAD'a bağlı arama kurtarma ekipleri ile İl Emniyet Müdürlüğü su altı ekibi bölgeye sevk edildi.

Şevval Korkmaz

3 GENCİN CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Su altı ekipleri yaptıkları aramada, vadi içerisinde giriş ve çıkışı açık bir mağarada kayıp 3 kişinin cansız bedenine ulaştı. Yapılan incelemede cesetlerin Osman Turgut (28) ile yeğenleri Şevval Korkmaz (18) ile Savaş Turgut'a (24) ait olduğu belirlendi.

Osman Turgut

SUYA GİREN 6 KİŞİDEN 3'Ü KENDİ İMKANLARIYLA KURTULDU, 3'Ü AKINTIYA KAPILDI

Suya serinlemek amacıyla 6 kişinin girdiği bir süre sonra üçünün kendi imkanlarıyla çıktığı ancak diğer üçünün ise akıntıya kapılıp kaybolduğu öğrenildi.

Savaş Turgut

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Cesetlerin bulunduğu yerden çıkartılması sırasında olayda hayatını kaybedenlerin yakınları sinir krizi geçirdi. Üç kişinin cenazelerinin olay yerinde yapılacak incelemenin ardından Adana Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılacağı bildirildi.


YORUMLAR


Erkek Takımın Kadın Teknik Direktörü: Kadroyu Penis Boyuna Göre Kuruyorum Halkbank, 22 Bin TL Maaş Alan Milletvekillerine 10 Bin TL Promosyon Ödemesi Yaptı

Milli Savunma Bakanlığı: Yeni Askerlik Sistemiyle İlgili Çalışmada Sona Gelindi