Adana'da yamaç paraşütü keyfi - Son Dakika

Adana'da yamaç paraşütü keyfi

31.05.2021 12:42
Adana'da yamaç paraşütü keyfi, System.String[]

Adana'nın Kozan ilçesinde yamaç paraşütü tutkunları, atlayış yaparak gökyüzünü renklendirdi.

Adana'nın Kozan ilçesinde yamaç paraşütü tutkunları, atlayış yaparak gökyüzünü renklendirdi.

Hacımirzalı Mahallesi'nde Çatalkaya mevkisine çıkan Adana Yamaç Paraşütü Doğa Sporları Kulübü üyesi 15 yamaç paraşütü pilotu atlayış gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen uçuşla Kozan semalarında renkli görüntüler oluştu.

Kulüp üyesi yamaç paraşütü pilotu Çağrı Çelik, AA muhabirine, Kozan'ın tarihi ve kültürel güzelliklerini tanıtım amacıyla Adana'dan 15 sporcuyla gelip atlayış yaptıklarını belirtti.

Çelik, "İlerleyen zamanlarda Kozan Kalesi ve Anavarza Kalesinde de uçuşlar gerçekleştireceğiz. Yetkililerden de destek bekliyoruz. Elimizden geldiğince gökyüzünde renkli bir görüntü oluşturacağız." dedi.

Yamaç paraşütü pilotu Mustafa Işık da daha önce de Adana'nın ilçelerinde uçuşlar gerçekleştirdiklerini belirterek, ilçenin güzelliklerini yansıtmak istediklerini kaydetti.

Mahalle Muhtarı Hasan Erdoğan da Çatalkaya mevkisinin atlayış için olumlu şartlar barındırdığını belirtti.

Erdoğan, "Bundan sonraki süreçlerde, burayı sosyal tesis haline getirmek istiyoruz. Biz mahalleliler olarak yetkilerinde yardımıyla burayı bir uçuş tesisi yapmaya çalışacağız. Tüm yetkililere teşekkür ediyoruz."dedi.

???????

Adana'da yamaç paraşütü keyfi
Adana'da yamaç paraşütü keyfi

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Adana'da yamaç paraşütü keyfi - Son Dakika Spor


Son Dakika

Fırat Kalkanı Bölgesi'nde Türk birliğine terör saldırısı: 2 şehit, 2 yaralı 23:38 Fırat Kalkanı Bölgesi'nde Türk birliğine terör saldırısı: 2 şehit, 2 yaralı Karganın ötüşünü duyan mahalle muhtarı hemen telefona sarıldı: 'Allah, Allah' diye zikrediyordu 22:57 Karganın ötüşünü duyan mahalle muhtarı hemen telefona sarıldı: 'Allah, Allah' diye zikrediyordu İstediği parayı vermeyen babasını, annesini ve ağabeyini tabancayla vurdu 22:31 İstediği parayı vermeyen babasını, annesini ve ağabeyini tabancayla vurdu
Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı 21:53 Sokak röportajında gaziye söylenen sözler sosyal medyada tepki topladı Canlı yayında skandal sözler! Trabzon'un bir köyü için 20:15 Canlı yayında skandal sözler! Trabzon'un bir köyü için "At hırsızları" diyen A Spor yorumcusu tepki çekti Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü 19:12 Kıyma çekmek isterken akıma kapılıp öldü
Selin Ciğerci, ortalığı salladı! Konserde Bülent Ersoy'a kalça dansı yaptı 19:07 Selin Ciğerci, ortalığı salladı! Konserde Bülent Ersoy'a kalça dansı yaptı Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı 18:09 Dünyaca ünlü üzümleri korumak için 4 bin salkımı çöp poşetleriyle kapladı
Advertisement