Adana'daki ziyarette Ahmet Davutoğlu, esnafla gergin anlar yaşadı - Son Dakika

Adana'daki ziyarette Ahmet Davutoğlu, esnafla gergin anlar yaşadı

28.03.2022 23:56

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Adana'da esnaf ziyaretinde bulunduğu esnada bir vatandaş, Davutoğlu'na "Davanızı satmayacaksınız. Erdoğan'a ihanet ediyorsunuz" diye seslenirken, bazıları ise "Sen devlet hainisin" gibi ağır sözlere yer verdi.

Partisinin Adana İl Başkanlığınca merkez Çukurova İlçesi Tellidere Mahallesi'nde düzenlenen açık hava mitingine katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, mitingin ardından esnafı ziyaret etti. Davutoğlu, gezisi sırasında bir tatlıcıya da girerek eşi Sare Davutoğlu ile partililere ve vatandaşlara tatlı ikram etti.

Ahmet Davutoğlu'nun esnaf ziyaretinde gergin anlar yaşandı

ESNAF ZİYARETİNDE GERGİN ANLAR

Esnaf ziyareti sırasında bazı gergin anlar da yaşandı. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde esnaf olduğunu ifade eden bir kişi Davutoğlu'na "Sen devlet hainisin" dedi. Bir başka şahıs ise "Davanızı satmayacaksınız. Erdoğan'a ihanet ediyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Ahmet Davutoğlu'nun esnaf ziyaretinde gergin anlar yaşandı

PARTİSİNİN MİTİNGİNE KATILDI

Davutoğlu, miting sırasındaki konuşmasında, geçen yıl Adana'ya geldiğini ve çiftçilerle bir araya gelerek sıkıntılarını dinlediğini söyledi.

Çiftçinin aradan geçen 1 yılda daha kötü bir duruma düştüğünü belirten Davutoğlu, "Esnaf perişan, işçi perişan, gençlerimiz umutlarını yurt dışında arıyor, emeklilerimiz perişan, Bu kötü gidişe dur demek, milletimizin sözcüsü olmak için yola çıktık ve bunu Allah'ın izniyle başaracağız inşallah." dedi.

Ahmet Davutoğlu'nun esnaf ziyaretinde gergin anlar yaşandı

GENÇLERE VE ÇİFTÇİLERE SÖZ VERDİ

İktidara geldiklerinde gençlerin ve çiftçilerin sorunlarına eğileceklerini dile getiren Davutoğlu, "Biz iktidara geldiğimizde önceliğimiz gençlerimiz olacak. Yurt dışına gitme telaşında olan gençlerimize ve özellikle genç çiftçilerimize karşılıksız hibe vereceğiz. Başbakanken bunun sözünü vermiş ve 20 bin dolar demiştim. Şu anki parayla 250 bin lira. İktidara geldiğimizde en azından 250 bin lira karşılıksız hibe vererek, genç çiftçilerimizi Çukurova'nın bu aziz topraklarını yeniden ayağa kaldırmak için teşvik edeceğiz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (4)
  • Abdulkadir Celik: Ender Redne, Tellidere MH, benim yaşadığım mahalle; bu mahallede hiç Suriyeli esnaf yok, genel esnaf çoğunluğu Karaisalı ve Aladağ ilçelerinden gelen esnaf arkadaşlardır ve Adana' nın en milliyetçi muhafazakar mahallelerinden biridir, bilip bilmeden sırf yorum yapmak için boş boş yorum yapmışsın. Davutoğlu' na yapılan tepkiye gelince, haklı bir tepkidir çünkü bu millet kimin kime hizmet ettiğinin farkındadır ve bunu idrak edecek kadar feraset sahibidir. Cevap Yaz 14 10 Yayından Kaldır
  • Ender Redne: Akp yonetimi Adana'yı zaten suriyelilerin 2. Memleketi yaptılar. Tabii itiraz ederler Cevap Yaz 10 7 Yayından Kaldır
  • MUHARREM Yılmaz: Tüm gençlere bedava internet ???? Cevap Yaz 3 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güncel Adana'daki ziyarette Ahmet Davutoğlu, esnafla gergin anlar yaşadı - Son Dakika


Advertisement