Adana Demirspor Hasan Şaş'la Görüştü - Son Dakika

Adana Demirspor Hasan Şaş'la Görüştü

04.06.2017 17:37
Adana Demirspor Hasan Şaş'la Görüştü

ADANA Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin mavi lacivertli takımın başına getirmek istediği Hasan Şaş, yapılan görüşmeden sonra kulüpten ayrılırken taraflar birbirinden kesin anlaşma konusunda süre istedi.

ADANA Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin mavi lacivertli takımın başına getirmek istediği Hasan Şaş, yapılan görüşmeden sonra kulüpten ayrılırken taraflar birbirinden kesin anlaşma konusunda süre istedi.

Yönetimle bir araya gelen Hasan Şaş, görüşme konusunda açıklamalarda bulunurken şunları söyledi:

"Adana Demirspor sadece bu şehirde değil tüm Türkiye'de etkisi olan bir takım. Adana Demirspor'u önce ayağa kaldıracağız sonra da hedefimiz olan Süper Lig'e taşıyacağız. Hedefi olan bir insanım. Beklentilere alışığım. 11 sene Galatasaray'da oynadım, beklenti nedir çok iyi bilirim. Ben ilk olarak geçen yıl olan sıkıntıların tekrar yaşanmayacağının sözünü verebilirim. Bu 1 aylık dönemde kampa kadar iyi ve yeni bir takım kurmak istiyoruz. Başarıya ulaşmak için elimizden geleni yapmak istiyoruz."

FOTOĞGRAF

Adana Demirspor Hasan Şaş'la Görüştü
Adana Demirspor Hasan Şaş'la Görüştü

YORUMLAR
500
Göztepe'de devir için İnanç Kabadayı iddiası Göztepe'de devir için İnanç Kabadayı iddiası Göztepe'de Yalçın Kayan gidici Göztepe'de Yalçın Kayan gidici İsmail Çokçalış'tan Bursaspor açıklaması İsmail Çokçalış'tan Bursaspor açıklaması
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adana Demirspor Hasan Şaş'la Görüştü - Son Dakika


Advertisement