Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu."Kulübümüzün Başkanı Mustafa Tuncel'dir." - Son Dakika

Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu."Kulübümüzün Başkanı Mustafa Tuncel'dir."

18.01.2012 18:00
Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu.

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup takımlarından Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu, kulübün başkanının Mustafa Tuncel olduğunu, alınan emanetin camiaya layık olarak yürütüldüğünü bildirdi.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu, kulübün başkanının Mustafa Tuncel olduğunu, alınan emanetin camiaya layık olarak yürütüldüğünü bildirdi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, yönetim kurulu, kamuoyunu son günlerde meşgul eden Adana Demirspor yönetimiyle ilgili girişimlere neden olan olaylar hakkında açıklama yaptı.

Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu'na resmi anlamda bir başvuru olmadığı belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Dolayısıyla yönetim kurulumuz tarafından söz konusu olağanüstü genel kurulla ilgili herhangi bir gündem maddesi yoktur. Fakat talip olan şahıs, yapmış olduğu basın toplantısında üst düzey 3 futbolcu transferinden bahsediyor. Bugün itibariyle yönetimimiz tarafından genel kurul kararı alınsa bile, transfer süresinin 1 Şubat 2012 tarihinde bitmesi sebebiyle olağanüstü genel kurul tarihine yetişmemektedir.

Adana Demirspor Yönetim Kurulu, iyi niyet göstergesi olarak başkanlığını kamuoyu ile paylaşan şahsa transfer bitimine kadar yetki belgesi verme teklifinde bulunuyoruz. Bu süre zarfında futbol kulübümüz ile ilgili projelerini hayata geçirsin. Bu süreçte Başkanımız Mustafa Tuncel ve yönetim kurulu ile görüşülüp mutabakat sağlanmalıdır.

Kulübümüzün Başkanı Mustafa Tuncel'dir. Bizler yönetim kurulu olarak aldığımız emaneti Adana Demirspor camiasına layık olarak yürütmekteyiz. Adana Demirspor Yönetim Kurulu olarak, kulübümüz çıkarları doğrultusunda hareket ettiğimizden hiç kimsenin kuşkusu olamaz.

Adana Demirspor camiasının huzura ve istikrara ihtiyacı olduğu dönemde futbol takımımızdaki futbolcularımızın şampiyonluğu göğüsleyecek düşünce ve güçte olduğunu, Demirspor formasını terleten her futbolcunun yıldız olduğunu belirtiriz."

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Adana Demirspor Kulübü Yönetim Kurulu.'Kulübümüzün Başkanı Mustafa Tuncel'dir.' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret