Son Dakika Haberleri: Hırsız, Sahura Kalkan Ev Sahibini Bıçaklayıp Kaçtı

Hırsız, Sahura Kalkan Ev Sahibini Bıçaklayıp Kaçtı

9 ay önce

Adana'da bir eve giren hırsız, ev ev sahibi sahura kalkınca bıçağına sarıldı. Hemen bıçağına sarılan hırsız ev sahibi bıçaklayıp kaçtı.

Adana'da sahur vakti bir eve giren hırsız, kendisini fark eden ev sahibi Cüneyt Şimşek'i bıçakla karnından ve yüzünden yaralayıp kaçtı.

HIRSIZLA YÜZ YÜZE GELDİ

Olay, saat 02.15 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Şakirpaşa Mahallesi 42121 Sokak'ta bulunan iki katlı müstakil evde meydana geldi. İddiaya göre, ailesiyle birlikte sahura kalkan Cüneyt Şimşek, evde hırsızla yüz yüze geldi. Maskeli hırsız, kendisini yakalayama çalışan Şimşek'i bıçakla karnından ve yüzünden yaraladıktan sonra kaçtı.

BİR ŞEY ÇALAMADAN KAÇTI

Durumu polis ve sağlık ekiplerine bildiren Şimşek, ambulans ile Adana Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumunun iyi olduğu öğrenilen Şimşek'in hastanedeki tedavisi devam ederken, hırsızın da evden herhangi bir şey çalamadığı belirlendi. Kaçan hırsızı yakalamak için çalışma başlatan polis, soruşturmaya devam ediyor.


YORUMLAR


Zengin Olma Hayali Kuran Defineciler, Kendilerini Patlattı Cenazesine Kimsenin Katılmadığı Annesini, Bisikletiyle 5 Kilometre Taşıyıp Defnetti

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı