Son Dakika Haberleri: Adana İdmanyurdu Türkiye 3. 'sü Olmanın Buruk Sevincini Yaşıyor

Adana İdmanyurdu Türkiye 3. 'sü Olmanın Buruk Sevincini Yaşıyor

8 yıl önce

Konak Belediyespor'a şanssız bir şekilde mağlup olan Türkiye Bayanlar 1. Futbol Ligi'nin başarılı takımı Adana İdmanyurdu Türkiye 3. 'sü olmanın buruk sevincini yaşıyor.

Adana İdmanyurdu Türkiye 3. 'sü Olmanın Buruk Sevincini Yaşıyor, System.String[]
Konak Belediyespor'a şanssız bir şekilde mağlup olan Türkiye Bayanlar 1. Futbol Ligi'nin başarılı takımı Adana İdmanyurdu Türkiye 3. 'sü olmanın buruk sevincini yaşıyor. Türkiye Bayanlar 1. Futbol Ligi'nde oynadığı 22 maçın 15'sini kazanıp 1'inde berabere kalan Adana İdmanyurdu Bayan Futbol Takımı, yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen ligi 3. olarak bitirdi.

Ligin değerlendirmesi hakkında konuşan kulüp başkanı Metin Taylancı, "Bu sezonu üçüncü olarak bitirmenin buruk sevincini yaşıyoruz ancak ilerleyen dönemlerde daha da iyi bir konumu hedefledik, takım oyuncuları, kulüp yönetimi ve değerli sevenlerin desteği ile daha nice başarılara imza atacağız" derken, desteklerinden ötürü tüm spor severlere de teşekkürü bir borç bildiğinin altını çizdi.

YORUMLAR


Gülşen Bubikoğlu, Alışveriş Yaparken Objektiflere Yakalandı İlber Ortaylı: Türkiye ve Rusya Arasında Barış Yoksa Hayat Durur

Belediye Başkanı, Oğlunun Arkadaşlarıyla Çatışmaya Girdi: Yaralılar Var