Adana - Kurbana Vıp Servis - Son Dakika

Adana - Kurbana Vıp Servis

25.09.2015 17:40
Adana - Kurbana Vıp Servis

Kurbana VIP servis ADANA'da bir vatandaş, hayvan pazarından aldığı kurbanlık koyunları VIP minibüste taşıdı.

Kurbana VIP servis

ADANA'da bir vatandaş, hayvan pazarından aldığı kurbanlık koyunları VIP minibüste taşıdı. Gazetecilerin çekim yaptığını fark eden ve isminin açıklanmasını istemeyen vatandaş, "Bizim kurbanlarımız bile VIP" diye espri yaptı.

Mustafa Kemalpaşa Bulvarı üzerindeki hayvan satış alanı, birbirinden ilginç görüntülere sahne oldu. Besiciler, ellerinde kalan koyunları bitirmeye çalışırken, kurbanlık almaya gelenler de en iyi hayvana sahip olmak için çaba harcadı. Satış alanına özel plakalı lüks minibüsle gelen bir aile de 2 koyun aldı. Sıkı pazarlık sonrasında satın aldığı koyunlarını içi özel döşenmiş VIP minibüsün yanına getiren vatandaş, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında kapıyı açıp, içine yerleştirdi. Koyunların özel olduğunu söyleyen vatandaş, "Bizim kurbanımız bile VIP" diye espri yaptıktan sonra ayrıldı.

Adana - Kurbana Vıp Servis
Adana - Kurbana Vıp Servis
Adana - Kurbana Vıp Servis
Adana - Kurbana Vıp Servis

Şampiyon motosikletçi çorbacıda cinayete kurban gitti Şampiyon motosikletçi çorbacıda cinayete kurban gitti Adana merkezli gündüz düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanan 5 zanlı tutuklandı Adana merkezli gündüz düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanan 5 zanlı tutuklandı Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kurbanlık fiyatları konuşulmaya başladı Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kurbanlık fiyatları konuşulmaya başladı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adana - Kurbana Vıp Servis - Son Dakika


Advertisement