Adana Meydan Savaşı! - Son Dakika

Adana Meydan Savaşı!

19.02.2012 11:05
Adana Meydan Savaşı!, System.String[]

Adana'da görüntü kirliliğini önlemek isteyen zabıta ekipleri ile seyyar satıcılar arasında, taşlı sopalı kavga çıktı.

Adana'da kaldırım işgalleri ve görüntü kirliliğini önlemek için çalışma yapan zabıta ekipleri ile seyyar satıcılar arasında, taşlı sopalı kavga çıktı. Atılan taşlarla bazı zabıta araçlarının camları kırılırken, 2 zabıta memuru hafif yaralandı.

Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Seyhan Nehri üzerindeki Regülatör Köprü ile nehrin merkez Yüreğir İlçesi kıyısında tavuk, ördek, hindi, güvercin ve muhabbet kuşu satan kişilerin seyyar kafes ve kümeslerini kaldırmak istedi.

Görüntü ve çevre kirliliği yaratan kümes ve kafesleri toplamak isteyen zabıta ekipleri, satıcıların direnişiyle karşılaştı. Seyyar satıcılar, taş ve sopalarla zabıta ekiplerine saldırdı. Zabıtalar da kendilerine atılan taşlarla karşılık verince ortalık savaş alanına döndü. Seyyar satıcılar, köprü üzerinde park halindeki zabıta araçlarının camlarını kırdı. Yaşanan arbedede iki zabıta memuru, atılan taşlarla hafif yaralandı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin araya girmesiyle kavga yatıştırıldı.

Seyyar satıcıların engellenmesinin ardından zabıtalar, kümes ve kafesleri camları kırılmış olan kamyonetlerine taşıyıp, bölgeden ayrıldı. Bir süre daha tepkilerini sürdüren seyyar satıcılar da sonuç alamayacaklarını anlayınca dağıldı. -

Adana Meydan Savaşı!
Adana Meydan Savaşı!
Adana Meydan Savaşı!
Adana Meydan Savaşı!
Adana Meydan Savaşı!

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adana Meydan Savaşı! - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret