Adana'nın Kurtuluşunun 90. Yıl Dönümü - Son Dakika

Adana'nın Kurtuluşunun 90. Yıl Dönümü

05.01.2012 22:00
Adana'nın Kurtuluşunun 90. Yıl Dönümü, System.String[]

Adana'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 90.yıl dönümü dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.

Adana'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 90. yıl dönümü dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ın ev sahipliğinde Hilton Oteli'nde verilen "5 Ocak Adana'nın Kurtuluş Günü" resepsiyonuna çok sayıda davetli katıldı. Başkan Vekili Aldırmaz ve eşi Serpil Aldırmaz davetlileri kapıda karşıladı.

Resepsiyona, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, Fatoş Gürkan, Necdet Ünüvar, CHP Milletvekili Ümit Özgümüş, 6. Mekanize Piyade Tümen Komutanı Tümgeneral Sezai Bostancı, Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Bağrıyanık, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri ile davetliler katıldı.

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Adana'nın Kurtuluşunun 90. Yıl Dönümü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Şiddet son bulmuyor! Genç kadın, ölümden balkondan atlayarak kurtuldu Hurdacı, sokak ortasında önce kollarını kesti sonra jileti boğazına dayadı Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek