Adana Orman Bölge Müdürü Yılmaz'dan ziyaret - Son Dakika

Adana Orman Bölge Müdürü Yılmaz'dan ziyaret

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Pos Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Pos Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Yılmaz ve Bölge Müdür Yardımcısı Ali Göçer, Pos Orman İşletme Müdürlüğü'nü ziyaret ederek yapılan ormancılık çalışmalarını yerinde inceledi.

Yılmaz, Pos Orman İşletme Müdürü Atilla Özalp ve işletme müdürlüğü personeliyle toplantı yaparak yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Pos işletmesinin bir ormancılık okulu olduğunu, her türlü ormancılık faaliyetlerinin yapıldığını ifade eden Yılmaz, burada görev yapan tüm personellerden üstün gayret beklediğini belirtti.

Yılmaz, daha sonra Karsantı, Soğukoluk ve Kıcak işletme şefliklerini ziyaret ederek yapılan çalışmaları inceledi.

Son Dakika

17:44 Hercai'nin yıldızı Ebru Şahin, bikinili pozlarıyla nefes kesti 16:44 Vaka sayısı arttığı için Bakan Koca'nın uyardığı Gaziantep'te düğünlerde kolluk kuvvetleri görev alacak 16:42 Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs salgını açısından en riskli meslek gruplarını paylaştı 16:08 65 yaşındaki adam hayvan otlatırken yorgun merminin isabet etmesi sonucu öldü 15:18 Hindistanlı iş adamı koronavirüse karşı altın maske takıyor 15:12 Erdoğan canlı yayında Bakan Dönmez'e çıkıştı: Müsaade edin de konuşmamı yapayım 14:58 Gaziantep'in Islahiye ilçesinde son 3 günde vaka sayısı yüzde 50 arttı 14:55 Cristiano Ronaldo, 1960/61 sezonundan beri Juventus'ta bir sezonda 25 gol atan ilk futbolcu oldu 14:43 Polise ihbar edilen maganda, güvenlik görevlisini darp etti! O anlar güvenlik kamerasına yansıdı 14:29 ABD'de "Black Panther" isimli grup silahlanıp sokağa indi: Savaş meydanında karşımıza çıkın 13:50 Sıla'nın Karanfil şarkısına "sigara" yasağı! Klip yayından kaldırıldı 13:47 Canlı yayına girdikten 6 saniye sonra gelen feci kazada, kadın kendi ölümünü kaydetti 13:35 Altın rekor kırarken uzman isimden net mesaj: Bu dönemlerde gümüşün kazancı altından daha fazla 11:02 Salgın sürecinde vatandaşın en başarılı bulduğu bakan, Koca oldu! İkinci sırada sürpriz var 09:34 Trabzon'da şehrin farklı noktalarında görülen yılanlar halkı korkuya sevk etti