Son Dakika Haberleri: Adana Valisi Demirtaş'tan Ziyaret

Adana Valisi Demirtaş'tan Ziyaret

4 ay önce

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Seyfettin Orkun Çil'in babası Adnan Çil'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Adana Valisi Demirtaş'tan Ziyaret, System.String[]
 Adana Valisi Mahmut DemirtaşHakkari'nin Şemdinli ilçesinde, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Seyfettin Orkun Çil'in babası Adnan Çil'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Vali Demirtaş, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Nefroloji Bölümü'ne gelerek şehit babası Adnan Çil'in sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Adnan Çil'e başsağlığı ve acil şifa dileyen Vali Demirtaş, vatanın birlik ve beraberliği, barışı ve huzuru için görev yaparken canlarını feda eden şehitlerin, milletin kalbinde daima ve sonsuza dek yaşayacağını kaydetti.

Şehitleri minnetle ve şükranla andıklarını ifade eden Vali Demirtaş, tüm şehitlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diledi, şehit aileleri ve yakınlarının daima yanlarında olacaklarını belirtti.

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Seyfettin Orkun Çil, dün memleketi Adana'nın Ceyhan ilçesinde son yolculuğuna uğurlanmış, hastanede tedavi gören babası Adnan Çil, törene sağlık görevlilerinin gözetiminde katılmıştı.Nuh'un Gemisi'nin Ağrı Doğubeyazıt'ta Olduğu Yeraltı Radar Görüntüleriyle Kanıtlandı Ağaca Asılı Bulunan İnşaat İşçisinin Cebinden Borç Ödeme İhtarnamesi Çıktı

Radar Denetimlerinde Yeni Dönem! "Dikkat, Radar Aracı" Yazılı Otomobiller Tanıtıldı