Son Dakika Haberleri: Adana Valisi Demirtaş'tan Ziyaret

Adana Valisi Demirtaş'tan Ziyaret

27 gün önce

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Seyfettin Orkun Çil'in babası Adnan Çil'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Adana Valisi Demirtaş'tan Ziyaret, System.String[]
Adana Valisi Mahmut DemirtaşHakkari'nin Şemdinli ilçesinde, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Seyfettin Orkun Çil'in babası Adnan Çil'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Vali Demirtaş, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Nefroloji Bölümü'ne gelerek şehit babası Adnan Çil'in sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Adnan Çil'e başsağlığı ve acil şifa dileyen Vali Demirtaş, vatanın birlik ve beraberliği, barışı ve huzuru için görev yaparken canlarını feda eden şehitlerin, milletin kalbinde daima ve sonsuza dek yaşayacağını kaydetti.

Şehitleri minnetle ve şükranla andıklarını ifade eden Vali Demirtaş, tüm şehitlere Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diledi, şehit aileleri ve yakınlarının daima yanlarında olacaklarını belirtti.

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde, PKK'lı teröristlere yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Seyfettin Orkun Çil, dün memleketi Adana'nın Ceyhan ilçesinde son yolculuğuna uğurlanmış, hastanede tedavi gören babası Adnan Çil, törene sağlık görevlilerinin gözetiminde katılmıştı.


Zeytin Dalı Harekatı'ndan İkinci Acı Haber: Piyade Üsteğmen Şehit Düştü Erdoğan, Afrin Operasyonunun İlk Şehidi Musa Özalkan'ın Cenazesinde Ağladı
Afrin'e Sessiz Kalıp Alaska'ya Ağlayan Gupse Özay, Tepki Gelince Paylaşımını Sildi