"Adana Yamaç Paraşütünde de İddialı Olacak" - Son Dakika

"Adana Yamaç Paraşütünde de İddialı Olacak"

19.01.2012 11:21

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana'nın yamaç paraşütünde de iddialı olacağını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, Adana'nın yamaç paraşütünde de iddialı olacağını söyledi.

Adana Havacılık Kulübü Başkanı Güner Akkaya, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ı ziyaret ederek, yamaç paraşütçülerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Türkiye'nin en genç yamaç paraşütçüsü ünvanına sahip 15 yaşındaki oğlu Hamza Akkaya ve yamaç paraşütçüsü Dr. Danış Aygün ile Aldırmaz'ı ziyaret eden Güner Akkaya, "Sizlerin sayesinde 30 gencimiz yamaç paraşütü yapıyor. Desteklerinizle 2 yıldır da yamaç paraşütü şenliği yapıyoruz. Son yaptığımız çok geniş katılımlı oldu. Sporcularımız her yıl artıyor. İki takım kurduk. Artık Türkiye'de ve yurt dışında Adana adına yarışacağız." dedi.

15 yaşındaki Hamza Akkaya'nın Türkiye'nin en genç yamaç paraşütçüsü olduğunu ve artık yarışmalara katılacağını belirten Güner Akkaya, genç sporcunun Büyükşehir Belediyesi adına yarışmalara katılacağını söyledi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, sporculara destek olmaktan mutluluk duyduklarını ve bunu görev olarak kabul ettiklerini kaydetti.

Yapılan işin Adana'nın tanıtımı adına önemli olduğunun altını çizen Aldırmaz, "Ortada bir başarı varsa bu hepimize ait. Her zaman yanınızdayız" şeklinde konuştu.

Güner Akkaya, ziyarette Başkan Vekili Aldırmaz'a desteklerinden dolayı bir de plaket verdi.

 Adana Yamaç Paraşütünde de İddialı Olacak
 Adana Yamaç Paraşütünde de İddialı Olacak

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel 'Adana Yamaç Paraşütünde de İddialı Olacak' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi depreme evlerinde yakalandı 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Kabe'de panik anları! Aracıyla Mescid-i Haram'a daldı Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti