Adana Yılbaşı Talihlisini Arıyor - Son Dakika
Adana Yılbaşı Talihlisini Arıyor

Adana Yılbaşı Talihlisini Arıyor

01.01.2012 15:28

40 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletlerden birisi de Adana'ya isabet etti.

Milli Piyango'nun 31 Aralık Yılbaşı Özel Çekilişi'nde 40 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiğ içeyrek biletlerden birinin İstanbul, İzmir ve Isparta'ın yanında Adana'da satıldığı belli olunca, kentte herkes talihliyi merak etmeye başladı.

Adana Milli Piyango Satıcıları Odası Başkanı Mustafa Gökay Karakuş, büyük ikramiyenin Adana'da satılan biletlerden birine çıkmasına sevindiklerini söyledi. Talihlinin kim olduğu ve bileti kimin sattığı konusunda henüz bilgi sahibi olmadıklarını belirten Karakuş, Yarın mesainin başlamasıyla birlikte bileti hangi arkadaşımızın sattığını, belki de ortaya çıkarsa talihlinin kim olduğunu öğreneceğiz. İnşallah çıkan arkadaşa faydalı olmuştur dedi. Geçen yıllarda da Adana'ya büyük ikramiye çıktığını belirten Mustafa Gökay Karakuş, Adana da şanslı illerimizden biri. Geçen yıl 35, 2007'de de 20 milyon liralık büyük ikramiye bizim bölgemize çıkmıştı diye konuştu. Yılbaşı çekilişinde Adana, Mersin ve Osmaniye illerinde toplam 20 milyon liralık bilet satıldığını ifade eden Karakuş, sadece Adana'da 317 bayinin bilet sattığını söyledi.

Kaynak: DHA
Uluslararası Güvenilir Ürün Zirvesi ve Feed the Future Ödül Töreni için hazırlıklara başlandı Uluslararası Güvenilir Ürün Zirvesi ve Feed the Future Ödül Töreni için hazırlıklara başlandı

Son Dakika Güncel Adana Yılbaşı Talihlisini Arıyor - Son Dakika


Advertisement