Son Dakika Haberleri: Adanalılar Lezzet Festivali'nde Işık ve Havai Fişek Gösterisiyle Coştu

Adanalılar Lezzet Festivali'nde Işık ve Havai Fişek Gösterisiyle Coştu

9 gün önce

Adanalılar Lezzet Festivali'nde ışık ve havai fişek gösterisiyle coştuADANA - 2. Adana Lezzet Festivali kapsamında düzenlenen ışık ve havai fişek gösterileri ile ziyaretçiler eğlendi.

Adanalılar Lezzet Festivali'nde ışık ve havai fişek gösterisiyle coştu

ADANA - 2. Adana Lezzet Festivali kapsamında düzenlenen ışık ve havai fişek gösterileri ile ziyaretçiler eğlendi.
Adana'da bu yıl 2'ncisi düzenlenen Adana Lezzet Festivali kapsamında etkinlikler sürüyor. Birbirinden lezzetli yerel yemeklerin tadını çıkaran ziyaretçiler, Seyhan Nehri kıyısında havai fişek eşliğinde ışık ve flyboard gösterisiyle eğlendi.
'Gelenekselin gücü adına' sloganıyla Adana'nın yerel yemeklerini tatmak için yurtiçi ve yurtdışından gelen binlerce kişi havanın kararmasıyla Seyhan Nehri kıyısında yerini aldı. Flyboard gösterisiyle başlayan etkinlik, havai fişeklerin atılmaya başlamasıyla ziyaretçileri coşturdu. Görsel şöleni izleyebilmek için birbiriyle yarışan ziyaretçiler, etkinliği cep telefonlarıyla görüntüledi.
Festival kapsamında etkinlikler yarın da sürecek.Ayrıldığı Eşinin Fotoğrafını Ateşe Verirken, Evini Yaktı Üniversite Öğrencisi, Atış Poligonunda Kafasına Sıkarak İntihar Etti

3 Çocuğunun Boğazını Kesen Anne: Benden Sonra Rezil Olmasınlar Diye Kestim Bahçeli: Yerel Seçimlerde İttifak Beklentimiz Kalmamıştır