Son Dakika Haberleri: Adapazarı'nda kazada bir aile yok oldu: 3 ölü, 7 yaralı (2)

Adapazarı'nda kazada bir aile yok oldu: 3 ölü, 7 yaralı (2)

2 gün önce

TOPRAĞA VERİLDİLERAdapazarı'nda dün gece meydana gelen kazada hayatını kaybeden Oğulcan Uğurlu, eşi İncinur Uğurlu ve 8 aylık oğlu Eymen Efe Uğurlu için Serdivan'a bağlı Aşağıdereköy Mahallesi'ndeki Merkez Camii'nde ikindi vakti cenaze namazı kılındı.

Adapazarı'nda kazada bir aile yok oldu: 3 ölü, 7 yaralı (2), System.String[]

TOPRAĞA VERİLDİLER

Adapazarı'nda dün gece meydana gelen kazada hayatını kaybeden Oğulcan Uğurlu, eşi İncinur Uğurlu ve 8 aylık oğlu Eymen Efe Uğurlu için Serdivan'a bağlı Aşağıdereköy Mahallesi'ndeki Merkez Camii'nde ikindi vakti cenaze namazı kılındı. Anne, baba ve bebeklerinin cenazeleri, namazın ardından götürüldüğü Serdivan Aşağıdere Mezarlığı'nda toprağa verildi.

KAZA KAMERADA

Öte yandan kaza anının mobese kameralarına yansıyan görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde; Bilecik yönüne giden Oğulcan Uğurlu'nun kullandığı otomobilin, kontrolden çıkarak, karşı şeride geçtiği ve araçların otomobile çarptığı anlar yer alıyor.


Haber Yayın Tarihi: 10.11.2019 06:42 Kaynak: DHAEmekli imam, oğlunun ve torununun cenaze namazını kıldırırken göz yaşlarına hakim olamadı
Selvi Kılıçdaroğlu'nun acı günü! Amcasını kaybetti İmam, oğlunun ve torununun cenaze namazını kıldırırken göz yaşlarına hakim olamadı Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'de kaldığı otelin önüne gelen vatandaşları selamladı