Add Osmaniye Şube Başkanı Yönet."19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı Alanlarda... - Son Dakika

Add Osmaniye Şube Başkanı Yönet."19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı Alanlarda...

19.01.2012 15:20
Add Osmaniye Şube Başkanı Yönet.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Osmaniye Şube Başkanı Arzu Keskiner Yönet, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı alanlarda kutlayacaklarını bildirdi.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Osmaniye Şube Başkanı Arzu Keskiner Yönet, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı alanlarda kutlayacaklarını bildirdi.

Yönet, yaptığı yazılı açıklamada, 19 Mayıs'ın yabancılar tarafından işgal edilmiş bir ülkenin kurtuluş savaşının ilk adımının atıldığı gün olduğunu belirtti.

Yönet, şunları kaydetti:

"19 Mayıs aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran büyük Atatürk'ün doğum günüdür. Eğitimin aksamasını, hava koşullarını bahane göstererek böyle bir kısıtlamaya gitmek gaflettir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerini iptal edenlerin, niyetleri açıkça ortaya çıkmıştır. Ulusal bilincin oluşmasında, yurt sevgisi ile ülke bütünlüğünün gelişmesinde ulusal bayramlar çok önemlidir. Gençler, çocuklar ve her yaştan yurttaş ulusal bir heyecan yaşar. Bizi toplum olarak ayakta tutan ulusal bilinçtir. Türk ulusu olarak her türlü engellemeye karşın coşkuyla 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı alanlarda kutlayacağız."

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Add Osmaniye Şube Başkanı Yönet.'19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı Alanlarda... - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek 6 ay sonra ortaya çıktı! Annesini korumak isteyen çocuğa işkence edip diri diri yakmışlar Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop'ta S-400'lerin test edildiğini doğruladı Esir alınan Ermeni askerden olay itiraf: PKK Karabağ'da savaşıyor, askerler aylık 600 dolar maaş alıyor Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin