Son Dakika Haberleri: Adem Ljajic: 'Hem Milli Takımın Hem Beşiktaş'ın Kartalıyım'

Adem Ljajic: 'Hem Milli Takımın Hem Beşiktaş'ın Kartalıyım'

2 yıl önce

Beşiktaş'ın yeni transferi Sırbistanlı milli futbolcu Adem Ljajic, Beşiktaş gibi köklü bir kulübün parçası olduğu için gurur duyduğunu söyledi.

Adem Ljajic: 'Hem Milli Takımın Hem Beşiktaş'ın Kartalıyım', System.String[]

Adem Ljajic, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hem Sırbistan'ın hem de  yeni takımı Beşiktaş'ın simgesinin "kartal" olduğuna dikkati çekerek, "Artık hem  Beşiktaş'ın hem de milli takımın kartalıyım." ifadesini kullandı.
Milli maçların ardından siyah-beyazlı ekiple yeniden antrenmanlara  çıkmayı sabırsızlıkla beklediğini dile getiren Ljajic, "Beşiktaş gibi köklü bir  kulübün parçası olduğum için kendimi gururlu hissediyorum. Takıma en iyi şekilde  dahil olmak için elimden geleni yapacağım." dedi.
Ljajic, tek amacının sahada iyi bir performans ortaya koymak olduğunu  belirterek, taraftarların beklentilerini karşılayacağına inandığını aktardı.
Daha önce Inter'de beraber oynadığı Gary Medel ile yeniden bir araya  geleceği için de mutlu olduğunu vurgulayan Ljajic, "Ayrıca aynı dili konuştuğum Domagoj Vida var. Takım arkadaşlarımın beni sıcak karşılaması uyum sürecimi  kolaylaştıracak." diye konuştu.
"Tosic faydalı tavsiyelerde bulundu"
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'le kısa bir görüşme yaptığını  anlatan Ljajic, "Beni saha içinde birkaç yerde kullanmak istediğini söyledi ancak  en iyi olduğumu düşündüğüm yerde, yani forvet arkasında oynamayı umuyorum." dedi.
Ljajic, milli takımdan arkadaşı Dusko Tosic ile Beşiktaş'ta da beraber  oynama fırsatını kıl payı kaçırdığını belirterek, "Çin'e gittikten sonra  kendisiyle görüştüm. Bana son derece faydalı tavsiyelerde bulundu. Özellikle İstanbul'daki hayat ve yemekler konusunda." ifadelerini kullandı.
Yeni takımı Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'ndeki şansını da  değerlendiren Ljajic, şunları kaydetti:
" Malmö, Genk ve Sarpsborg'dan daha kaliteli olduğumuzu ve gruptan  çıkmamızın sorun olmayacağını düşünüyorum. Maç maç ilerlemeliyiz, zira her maç  beraberinde tuzaklar ve tehlikeler getiriyor. Önce gruptan çıkalım, sonra daha  büyük başarıların hayalini kuralım."

Kaynak: Skorer

Haber Yayın Tarihi: 10.09.2018 03:10 

YORUMLAR


Elon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi
Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü Konya'daki fuhuş operasyonunun detayları ortaya çıktı: Kadınları borçlandırıp kendilerine çalıştırdılar