Son Dakika Haberleri: Adem Sabriye'ye Resti Çekti, İpler Koptu: Yazıklar Olsun, Nankör!

Adem Sabriye'ye Resti Çekti, İpler Koptu: Yazıklar Olsun, Nankör!

7 ay önce

Survivor 2017'de olmaz denilen oldu. Adem ve Sabriye çok sert şekilde kavga etti. Adem'in "Yazıklar olsun! Nankör!" sözleri üzerine ikili arasındaki ipler tamamen koptu.

Survivor 2017 ünlüler takımında olmaz denilen oldu. Sabriye ve Adem kavga etti. Özellikle Adem'in Sabriye için söylediği sözler, ikili arasındaki yakın ittifakı resmen bitirdi.

SURVİVOR TUTKUNLARI ŞAŞKIN

Survivor 2017'nin fragmanını izleyen Survivor hayranları bir anda neye uğradıklarını şaşırdı. Fragmanda Sabriye ve Adem'in kavga ettiklerini gören izleyiciler asıl şaşkınlığı Adem'in Sabriye için sarf ettiği sözleri duyunca yaşadı.

"YAZIKLAR OLSUN, NANKÖR"

Adem, Sabriye'ye "Yazıklar olsun sana! Sana geldiğim günden beri bakıyorum. Senin için herkesi karşıma aldım. Nankör!" dedi.

SABRİYE DE İPLERİ KOPARDI

Sabriye'de tartışma sonrası yaptığı değerlendirmede; "Kimseye muhtaç değilim. Yalnız takılmayı düşünüyorum!" diyerek Adem'le resmen ipleri kopardı.


Erdoğan'dan Amerikalı Gazeteciye: Bize Vermediğiniz Silahları Teröristlere Nasıl Verdiniz? Jelena Yenge, Derin Yırtmaçlı Kıyafetiyle Frikik Vermekten Kurtulamadı
Kuşadası'ndaki 5 Yıldızlı Otelde Stajyer Kaynar Kazana Düştü