Adilcevaz'da Okul Aile Birliği Kütüphane Kurdu - Son Dakika

Adilcevaz'da Okul Aile Birliği Kütüphane Kurdu

08.04.2016 13:26
Adilcevaz'da Okul Aile Birliği Kütüphane Kurdu, System.String[]

Bitlis’in Adilcevaz Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanlığı tarafından başlatılan kitap kampanyası sonucunda kütüphane kurdu.

Bitlis'in Adilcevaz Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanlığı tarafından başlatılan kitap kampanyası sonucunda kütüphane kurdu.

Okul Aile Birliği Başkanı Nasır Deniz'in öncülüğünde başlatılan kitap kampanyası sonucunda öğrenciler kütüphanelerine kavuştu. İlçede bulunan Atatürk İlkokulu'nda eğitim öğretim gören 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri için okul aile birliği tarafından öğrencilerin eğitim öğretimine katkıda bulunmak amacıyla kitap kampanyası başlatıldı. Başlatılan kampanya sonucunda İzmir'de bulunan Bitlis İli ve İlçeleri Yardımlaşma Derneği (BİSYAD), İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Fikir Kulüpleri Federasyonu isimli kurumların yanı sıra Mersin'den Seyhan Çelik isimli vatandaş okula kütüphane kurulması için kitap yardımında bulundu.

Okul Müdürü Yavuz Beşkardeş, başlatılan kitap kampanyası sonucunda okulda öğrenciler için kütüphane kurulduğunu belirterek, "Okulumuza 2015-2016 eğitim öğretim yılında kütüphane kurulması kapsamında okul aile birliğinin başlatmış olduğu yardım kampanyası sonucunda gönderilen kitap ve kırtasiye malzemelerinden kütüphanemizi kurarak öğrencilerimize güzel bir ders çalışma ortamı hazırlamış olduk. Öğrencilerimiz kütüphane sayesinde aradıkları bilgi ve kaynağa kolaylıkla ulaşabileceklerdir. Okulumuza kütüphane kurulmasında emeği geçen Okul Aile Birliği Başkanı Nasır Deniz başta olmak üzere öğretmen arkadaşlarımıza ve okulumuza kitap gönderen kişi ve kurumlarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı Nasır Deniz ise, okula kurulan kütüphaneden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, "Okulumuza kütüphane kurulması için başlatmış olduğumuz kitap kampanyasına duyarlılık gösteren kurumlarımıza çok teşekkür ediyorum. Artık bundan böyle okulda okuyan çocuklarımız kütüphane sayesinde daha çok bilgi ve kaynağa ulaşabilme imkanı bulacaklardır. Ayrıca başlatmış olduğumuz kitap kampanyasında bizlerin sesini geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan, ilimizin ve ilçemizin önemli haber sitelerinden biri olan www.adilcevaz13.com sitesi yöneticilerine ve ekibine şükranlarımı sunuyorum" dedi. - BİTLİS

Adilcevaz'da Okul Aile Birliği Kütüphane Kurdu
Adilcevaz'da Okul Aile Birliği Kütüphane Kurdu
Adilcevaz'da Okul Aile Birliği Kütüphane Kurdu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Adilcevaz'da Okul Aile Birliği Kütüphane Kurdu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da Seren Erdenet karakterini canlandıran İrem Sak diziye veda etti Konyaspor maçında ayağı kırılan Abdülkadir Ömür, 6 ay forma giyemeyecek Son Dakika: Türkiye'de 19 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 167 kişi vefat etti, 6 bin 818 yeni vaka tespit edildi Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya benzeyen vatandaş sosyal medyada gündem oldu! Espriler havada uçuşuyor Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor